Daily Archives: 5 lipca 2020

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XIV Niedziela Zwykła – 5.07.2020

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na Wyższe Śląskie Seminarium Duchowne.

Na 16.00 zapraszamy na nieszpory niedzielne.

Przypominamy, że w wakacyjne niedziele nie ma Mszy św. o 12.00, a w tygodniu Msze poranne są tylko we wtorek i w sobotę, a w pozostałe dni tylko Msza św. wieczorna.

Obchody liturgiczne tygodnia:

– poniedziałek – wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej

– środa – wspomnienie św. Jana z Dukli.

– sobota – święto św. Benedykta, patrona Europy

Prosimy o dostarczenie do czwartku intencji Mszy świętych zamówionych do 2 sierpnia br.

Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone dziś na Wyższe Śląskie Seminarium Duchowne. Po Mszy św. przed kościołem będzie jeszcze zbiórka na ofiary powodzi na Podkarpaciu.

Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na potrzeby naszej parafii.

Wszystkim życzymy udanej, świętej niedzieli i błogosławionego tygodnia.

Przeżywającym wakacje dobrego odpoczynku i bezpieczeństwa. Continue reading

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 5 – 12 lipiec 2020

NIEDZIELA – 5.07.2020 – XIV Niedziela Zwykła

8.00 Za ++ Martę, Józefa, Gertrudę Woźnica, Jana, Annę, Jadwigę Wyciślik, Stefanię Kudelko, Pawła Malik, Anielę, Zbigniewa, Grzegorza Romik, Jana Pawlas, Andrzeja Rożek, Michała Rosa, Józefa Organiściok, Henryka Woźnica, ++ dziadków, ++ z pokrewieństwa i dusze opuszczone.

10.30 Za ++ Czesława Reszel w 10. rocznicę śmierci, żonę Klaudię ++ rodziców, Józefa, Teresę, Katarzynę Reszel, Pawła, Julię, Marię, Alfonsa, Amandę, Emila, Anielę Belok, Grzegorza, Mieczysława Pierzyna, Mieczysława, Cecylię Kowalczyk, Stefana, Urszulę Króliczek, Wincentego, Gertrudę Kraińskich i dusze w czyśćcu cierpiące.

16.30 Za ++ Otylię, Wincentego, Mariana Organiściok, Alojzego, Elfrydę, Rozalię, Wilhelma, Joachima Szołtysek, Antoniego, Kornelię, Tomasza Karcz, ++ z pokrewieństwa Szołtysek, Organiściok, Matula, Swoboda, Kot i Skutela.

PONIEDZIAŁEK – 6.07.2020 – Wsp. bł. Marii Teresy Ledóchowskiej

1. Za + Edmunda Szołtysek w 3. rocznicę śmierci.
2. Za Małgorzatę Pilny od sąsiadów z ul. Zwycięstwa.

WTOREK – 7.07.2020 –

6.30 Za ++ Łucję Stalica w 7. rocznicę śmierci, męża Jerzego, rodziców, Pawła, Franciszkę, Teresę, Erykę, Ewalda Pindur, Helmuta, Edeltraudę Cieplik, ++ dziadków i ++ z pokrewieństwa.

ŚRODA – 8.07.2020 – Wsp. św. Jana z Dukli

1. Za ++ Wincentego Musioł w rocznicę śmierci i na pamiątkę 90. urodzin, żonę Leokadię, ++ z rodzin Fajkis, Szołtysek, Kaszek, Kowol, Helenę Biela, Alfreda, Alfonsa Pyka, Krystynę, Jerzego Kasprzak, ++ z pokrewieństwa Musioł i ++ dziadków.
2. Za + Małgorzatę Pilny w 30. dzień po śmierci.

CZWARTEK – 9.07.2020 –

18.00 Za ++ Jerzego, Sebastiana, Wandę, Franciszka Janyga, Augustynę, Wiktora, Marka Fojt, Bertę, Pawła Jabłonka, Annę, Wacława Głuch, Huberta Szczyrba, Franciszka Woźniczka.

PIĄTEK – 10.07.2020 –

18.00 Za + Magdalenę Włodarz w 1. rocznicę śmierci, męża Wilhelma, ++ rodziców z obu stron.

SOBOTA – 11.07.2020 – Święto św. Benedykta

6.30 Do Miłosierdzia Bożego, MB Nieustającej Pomocy jako podziękowanie za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i Boże błogosławieństwo z okazji urodzin.

18.00 Za ++ Jana Gołąb w rocznicę śmierci, Magdalenę, Józefa Niewięć, Elfrydę, Antoniego, Irenę Gołąb, Mariana, Magdalenę, Pawła Wyrobek, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

NIEDZIELA – 12.07.2020 – XV Niedziela Zwykła

8.00 Za ++ Kunegundę Musioł w rocznicę śmierci, męża Romana, rodziców Gertrudę, Józefa Benisz, teściów Florentynę, Teodora Musioł, Jana, Annę Wyciślik, Stefanię Kudelko, ++ z pokrewieństwa Musioł, Benisz i Bartoszek.

1. O Boże błogosławieństwo i opiekę Aniołów Stróżów w intencji rocznych dzieci: Wiktor Książek, Jakub Bujak, Wiktoria Woźnica, ich rodziców i chrzestnych.
2. W intencji dziecka do Chrztu Świętego Martyny Tajnert, jej rodziców, chrzestnych i brata Marcina.
3. Za ++ z rodziny Kraiński.

16.30 Za ++ ojca Andrzeja Muszalik na pamiątkę urodzin, chrzestnego Dariusza Sarkowicz i dziadków z obu stron. Continue reading