OGŁOSZENIA PARAFIALNE I Niedziela Wielkiego Postu 18.02.2024

Dzisiejsza kolekta jest jałmużną postną.

Zapraszamy dziś na nabożeństwo Gorzkich Żali z Kazaniem Pasyjnym o 15.45.

Dziś alumni naszego Seminarium rozpoczynają rekolekcje przed święceniami diakonatu. Polecamy ich modlitwie.

W środę zapraszamy dzieci na Drogę Krzyżową o godz. 16.30.

Podczas Mszy św. o godz. 17.00 poświęcimy skarbce dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii świętej.

W piątek o 17.15 nabożeństwo Drogi Krzyżowej, a o 19.00 czuwanie modlitewne – z Grupą Modlitewną św. o. Pio

Podczas Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali modlimy się za zmarłych zalecanych. Zalecki można składać w zakrystii i w kancelarii.

Jak co roku w Wielkim Poście, po naszej parafii peregrynują relikwie św. o. Pio. Chętnych na przyjęcie relikwii prosimy o zapisy w zakrystii.

– czwartek – święto katedry św. Piotra

Ze względu na diecezjalny turniej piłkarski, w najbliższą sobotę nie będzie zbiórki ministrantów.

Dzieci Maryi spotkają się w sobotę o 9.30

Bóg zapłać za złożoną dziś jałmużnę postną. Za tydzień będziemy gościli w naszej parafii ks. Waldemara Potrapeluka, misjonarza z Zambii. Kolekta będzie przeznaczona na potrzeby prowadzonej przez niego misji w Nabwalya. Zaś przed kościołem, po Mszy św. będzie miała miejsce zbiórka na fundusz misyjny Ad Gentes.

Życzymy wszystkim Parafianom radosnego świętowania niedzieli i pięknego przeżywania Wielkiego Postu.