OGŁOSZENIA PARAFIALNE II Niedziela Wielkanocna, Święto Miłosierdzia Bożego 16.04.2023

Dziś w Drugą Niedzielę Wielkanocną oddajemy cześć Miłosierdziu Bożemu.

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na Caritas Archidiecezji.

Dziś na godzinę 15.00 Wspólnota Dorosłych i Zespół Młodzieżowy zapraszają na modlitewne czuwanie w Godzinie Miłosierdzia.

W środę o 17.00 Msza św. w intencjach Grupy Modlitewnej św. o. Pio. Po Mszy św. spotkanie Grupy w salkach.

W piątek zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00 i na Koronkę do Miłosierdzia Bożego.

Jeszcze raz zapraszamy do udziału w kursie Nowe Życie od piątku 21 kwietnia do niedzieli 23 kwietnia. Kurs będzie się odbywał w naszej parafii, w Domu Katechetycznym. Więcej informacji na ulotkach i na tablicy informacyjnej w wejściu do kościoła.

Przyszłą niedzielę będziemy obchodzić jako Niedzielę Biblijną i rozpocznie ona Ogólnopolski Tydzień Biblijny.

Wspólnota Dorosłych zaprasza na Mszę św. wieczorną w poniedziałek i na spotkanie formacyjne.

Ministrantów zapraszamy na zbiórkę w sobotę o 9.00.

Przypominamy jeszcze o II kwartalnej składce za prenumeratę Gościa Niedzielnego (obecnie wynosi ona 125 zł)

Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone dziś na Caritas Archidiecezji. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na potrzeby naszej parafii.

Wszystkim życzymy trwania w wielkanocnej radości w Dzień Pański i w naszej codzienności.