OGŁOSZENIA PARAFIALNE II Niedziela Wielkiego Postu – 17 marzec 2019

Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na budowę kościoła w Tychach Mąkołowcu.
Zapraszamy dziś na 15.45 na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.
W czasie Wielkiego Postu tak, jak w roku poprzednim, w naszych domach goszczą relikwie św. O. Pio. Wszystkich, którzy chcą je przyjąć pod swój dach, aby wraz z bliskimi modlić się za wstawiennictwem świętego, prosimy o zapisy w zakrystii.
We wtorek obchodzić będziemy uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP.
Na Mszę św. w środę zaprasza Grupa Modlitewna św. o. Pio, a po Mszy św. na spotkanie w Domu Parafialnym.
W środę po Mszy św. szkolnej spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej.
W piątek o 17.15 nabożeństwo Drogi Krzyżowej. O godz. 19.00 Godzina Modlitewna – Lectio Divina.
Za tydzień w niedzielę w naszej parafii będzie się odbywał Dzień Wspólnoty Ruchu Światło Życie.

Grupy duszpasterskie:
Młodzież oazową zapraszamy na Mszę św. w piątek i na spotkanie formacyjne.
Zbiórka ministrantów w sobotę o 9.00.
Dzieci Maryi zapraszają w sobotę na 9.30

Bóg zapłać za ofiary złożone na budowę kościoła w Tychach Mąkołowcu i za te, które będą złożone przed kościołem na Fundusz Misyjny Ad Gentes. Za tydzień kolekta na potrzeby archidiecezji z przeznaczeniem na wsparcie Domu Księży Emerytów i Sądu Metropolitalnego.
Prosimy też o ofiary na kwiaty do Bożego Grobu i na wystrój kościoła. Można je składać u p. Cecylii i p. Gabrieli w zakrystii.

Zapraszamy do udziału w wielkopostnym ćwiczeniu polegającym na nawiedzeniu krakowskich kościołów franciszkańskich z udziałem w szczególnej liturgii wielkopostnej. Wyjazd będzie miał miejsce w piątek 22 marca o 8.30. Koszt 30 zł. Zapisy w zakrystii jeszcze tylko do wtorku. Pozostało kilka wolnych miejsc.

Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli, a bogatego w dobra duchowe tygodnia.

Zapraszamy mężczyzn na Nocną Drogę Krzyżową szlakiem górskim. Odbędzie się ona w piątek 29 marca. Trasa jest bardzo trudna i wiedzie z Ustronia na Czantorię (ok. 11km). Wyjazd autokarem spod kościoła w Gierałtowicach o 21.10. Planowany powrót ok. 4.00 w nocy. Koszt 25 zł.