OGŁOSZENIA PARAFIALNE II Niedziela Zwykła 14.01.2024

Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby parafii.

Zapraszamy dziś na 15.00 na Jasełka w wykonaniu dzieci z naszego przedszkola.

W środę o 17.00 zostanie odprawiona Msza św. w intencjach Grupy Modlitewnej św. o. Pio. Po Mszy św. Grupa Modlitewna zaprasza na spotkanie w salkach.

W czwartek rozpocznie się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan, będzie trwał do 25 stycznia.

W czwartek na 18.50 zapraszamy na Katechezę Dorosłych. Temat spotkania: Pismo Święte i rozwój religii objawionej

W piątek zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00 i na Koronkę do Bożego Miłosierdzia.

Przyszła niedziela będzie przeżywana jako Niedziela Słowa Bożego.

Można wpłacać za prenumeratę Gościa Niedzielnego. Prenumerata kwartalna 130 zł.

Grupy Duszpasterskie:

Wspólnota Dorosłych zaprasza na Mszę św. wieczorną w poniedziałek i na spotkanie kolędowe przy stole w naszych salkach.

Ministrantów zapraszamy na zbiórkę w sobotę o 9.00.

Dzieci Maryi zapraszamy na spotkanie o 9.30 w sobotę.

– środa – wspomnienie św. Antoniego opata.

– piątek – wspomnienie św. Józefa Pelczara biskupa

Bóg zapłać za ofiary dziś złożone na potrzeby parafii. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona na potrzeby archidiecezji.

Wszystkim życzymy świętej niedzieli, a także Bożej opieki, zdrowia i bezpieczeństwa w nowym tygodniu.