OGŁOSZENIA PARAFIALNE III Niedziela Wielkanocna 14.04.2024

Cieszymy się obecnością ks. biskupa Grzegorza w kolejnym już dniu kanonicznej wizytacji naszej parafii. Dziękujemy za sprawowane sakramenty, głoszone słowo i pasterskie błogosławieństwo.

Trzecią niedzielę wielkanocną przeżywamy jako Niedzielę Biblijną. Jest to także Święto Chrztu Polski, ustanowione przez Sejm RP.

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na Caritas Archidiecezji.

Zapraszamy dziś na nieszpory niedzielne o godz. 16.00

W środę na godz. 17.00 zapraszamy na Mszę św. w intencjach Grupy Modlitewnej św. o. Pio. Po Mszy św. spotkanie Grupy w salkach.

W piątek na 17.00 zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu i Koronkę do Bożego Miłosierdzia.

Za tydzień, w Niedzielę Dobrego Pasterza, przeżywać będziemy Światowy Dzień Modlitw o Powołania.

Zbiórka ministrantów w sobotę o godz. 9.00

Dzieci Maryi spotkają się w sobotę o 9.30.

Bóg zapłać za ofiary złożone dziś na Caritas Archidiecezji. Za tydzień kolekta na remont krypty katedry.

Wszystkim życzymy pięknej wiosennej niedzieli, i pomyślnego tygodnia.