OGŁOSZENIA PARAFIALNE IV Niedziela Wielkanocna – 25.04.2021

Czwarta Niedziela Wielkanocna przeżywana jest jako Niedziela Dobrego Pasterza i jest dniem szczególnej modlitwy za powołanych i o powołania.

Kolekta dzisiejsza jest przeznaczona na potrzeby parafii.

Na godzinę 16.00 zapraszamy na niedzielne nieszpory.

Przypominamy, że w myśl przepisów sanitarnych obowiązuje nas limit 24 osób jednocześnie obecnych w kościele. Dlatego trzymamy się zasady, że pierwszeństwo mają osoby związane z przyjętą intencją Mszy św. Na ławkach w kościele, białymi kartkami, wyznaczone są miejsca, przy których obecni mogą usiąść podczas Mszy św., aby zachować odpowiedni dystans od siebie nawzajem.

Od soboty sprawować będziemy nabożeństwa majowe. Prosimy więc także grupy duszpasterskie o przygotowanie tych nabożeństw.

W sobotę 1 maja o 6.30 Msza św. w intencjach Członków Żywego Różańca.

Obchody liturgiczne:

– czwartek – święto św. Katarzyny Sieneńskiej

– sobota – święto św. Józefa Rzemieślnika.

Prosimy o wpłaty za II kwartalną składkę za prenumeratę Gościa Niedzielnego (78 zł).

Bóg zapłać za wszystkie ofiary, te przekazywane bezpośrednio i te wpłacane na konto naszej parafii. Bóg zapłać wszystkim hojnym ofiarodawcom. Za tydzień kolekta będzie przeznaczona na Wyższe Śląskie Seminarium Duchowne.

Wszystkim Wam życzymy trwania w wielkanocnej radości, pokoju w sercach, a także zdrowia i bezpieczeństwa.