OGŁOSZENIA PARAFIALNE IV Niedziela Zwykła 28.01.2024

Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby parafii.

Na 16.00 zapraszamy dziś na niedzielne nieszpory.

Ze względu na trwające ferie szkolne w tym tygodniu i w przyszłym będzie codziennie sprawowana tylko jedna Msza św. Wyjątkiem będzie święto Ofiarowania Pańskiego.

To święto przypada w piątek i jest obchodzone także jako Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Jest to zarazem pierwszy piątek miesiąca, dlatego zapraszamy na Mszę św. o godz. 6.30 w intencji czcicieli NSPJ. O 18.00 Msza św. będzie sprawowana w intencji dzieci komunijnych i ich rodziców.

Zebrana w tym dniu kolekta przeznaczona będzie na zakony kontemplacyjne.

W sobotę po Mszach świętych, zostanie udzielone błogosławieństwo św. Błażeja. Msza św. o 6.30 w sobotę będzie sprawowana w intencjach Żywego Różańca.

Obchody liturgiczne tygodnia:

– środa – wspomnienie św. Jana Bosko

– piątek – święto Ofiarowania Pańskiego

Bóg zapłać za ofiary dziś złożone na potrzeby parafii. Kolekta przyszłej niedzieli będzie także na potrzeby naszej parafii.

Wszystkim życzymy dobrej, świętej niedzieli i pięknego, pomyślnego tygodnia. Wypoczywającym na feriach bezpieczeństwa i szczęśliwych powrotów.