OGŁOSZENIA PARAFIALNE Niedziela Świętej Rodziny 31.12.2023

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii.

Zapraszamy dziś na nabożeństwo na zakończenie roku o godz. 16.00.

Jutro obchodzić będziemy Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki i początek nowego roku kalendarzowego. Msze święte będą jak w każdą niedzielę, a na 17.30 zapraszamy na Nabożeństwo 9 czytań.

Prosimy aby zwrócić uwagę, że w dniach odwiedzin kolędowych: we wtorek, środę i czwartek nie będzie w naszym kościele Mszy św. wieczornej. Wyjątkiem będzie pierwszy piątek miesiąca.

W środę na godz. 8.00 zapraszamy na Mszę św. w intencji naszych Seniorów emerytów i rencistów.

W pierwszy piątek miesiąca zapraszamy na Mszę św. o godz. 6.30 w intencji czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa. O 18.00 Msza św. w intencji dzieci komunijnych i ich rodziców.

W sobotę przypadnie Uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze św. będą odprawione wg porządku niedzielnego.

W sobotę ulicami Paniówek przejdzie Orszak Trzech Króli. Wszystkich mieszkańców Paniówek zapraszamy także na 16.00 na wspólne kolędowanie przy stajence w Parku Joanny.

W najbliższych dniach kontynuować będziemy odwiedziny kolędowe wg. podanego planu.

W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy święto Chrztu Pańskiego.

Bóg zapłać wszystkim za wszelkie wsparcie duchowe i ofiary składane dziś potrzeby naszej parafii. Jutro w Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki, kolekta będzie przeznaczona na Wyższe Śląskie Seminarium Duchowne. Za tydzień kolekta na potrzeby naszej parafii.

Życzymy Wam wszystkim szczęśliwego nowego Roku Pańskiego 2024, a przedtem pięknej i świętej niedzieli, a także pomyślnego tygodnia, przeżytego z błogosławieństwem Bożym.