OGŁOSZENIA PARAFIALNE Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki 1.01.2023

Zapraszamy dziś na 15.30 na Nabożeństwo Dziewięciu Czytań.

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na Wyższe Śląskie Seminarium Duchowne.

W środę na godz. 8.00 zapraszamy na Mszę św. w intencji naszych Seniorów emerytów i rencistów.

W piątek przypadnie Uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze św. będą odprawione wg porządku niedzielnego. Jest to także pierwszy piątek miesiąca dlatego zapraszamy na Mszę św. o godz. 8.00 w intencji czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa. O 10.30 Msza św. w intencji dzieci komunijnych i ich rodziców.

W piątek orszak Trzech Króli przejdzie ulicami Paniówek. Początek o 15.30 przy Urzędzie Pocztowym. Wszystkich mieszkańców Paniówek zapraszamy także na 16.00 na wspólne kolędowanie przy stajence w Parku Joanny. Można będzie skorzystać z grilla i innych dobrych rzeczy. Będą też drobne upominki dla dzieci.

W najbliższych dniach kontynuować będziemy odwiedziny kolędowe wg podanego planu.

W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy święto Chrztu Pańskiego.

Bóg zapłać wszystkim za wszelkie wsparcie duchowe i ofiary składane dziś na Wyższe Śląskie Seminarium Duchowne. Za tydzień kolekta na potrzeby naszej parafii.

Życzymy Wam wszystkim szczęśliwego nowego Roku Pańskiego 2023, pięknej i świętej niedzieli, a także pomyślnego tygodnia, przeżytego z błogosławieństwem Bożym.