OGŁOSZENIA PARAFIALNE Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego 29.05.2022

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii.

Zapraszamy dziś na 16.00 na nabożeństwo majowe z Nowenną do Ducha Świętego.

Do wtorku nowennę będziemy odmawiać w czasie nabożeństw majowych, a od środy po Mszy św. wieczornej.

W środę na godz. 8.00 zapraszamy na Mszę św. naszych Seniorów, emerytów i rencistów.

W środę o 17.00 Msza św. szkolna. Przedtem okazja do spowiedzi dla dzieci od 16.00.

W tym tygodniu przypadają też I czwartek i I piątek nowego miesiąca.

We czwartek po Mszy wieczornej będzie czynna Poradnia Życia Rodzinnego.

W piątek o 6.30 Msza św. w intencji czcicieli NSPJ. Od godz. 8.00 odwiedziny chorych, prosimy ich zgłaszać w zakrystii i w kancelarii parafialnej. O 19.00 czuwanie ze Wspólnotą Dorosłych i zespołem młodzieżowym przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Serdecznie zapraszamy.

W sobotę o 6.30 Msza św. w intencji Członków Żywego Różańca, a także Msza święta wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi. Po Mszy św. Różaniec.

Zbiórka ministrantów w sobotę o 9.00.

Spotkanie Dzieci Maryi na Mszy porannej i na wspólnym śniadaniu.

Obchody liturgiczne tygodnia:

– poniedziałek – wspomnienie św. Jana Sarkandra

– wtorek – święto Nawiedzenia NMP

– piątek – wspomnienie Karola Lwangi i Towarzyszy

– niedziela – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.

Zapowiadamy już, że w dniach 25-28.06.2022 odbywać się będzie 30 Piesza Pielgrzymka Parafialna na Jasną Górę. Zapraszamy do udziału.

Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone dziś na potrzeby parafii. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na Wydział Teologiczny UŚ.

Wszystkim życzymy trwania w świętej radości w Dzień Pański i w każdy dzień nowego tygodnia.