Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii.

Ze względu na nieobecność naszych organistów dziś wyjątkowo nie będzie nieszporów.

W poniedziałek zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00. Będzie ona sprawowana w intencji śp. Joanny Schaffgotsch na pamiątkę jej urodzin.

W środę zapraszamy naszych seniorów, emerytów i rencistów na Mszę św. w ich intencji o godz. 8.00.

Od środy zapraszamy na nabożeństwa majowe, które odprawiać będziemy codziennie o 17.30.

Ze względu na przypadającą w piątek uroczystość, naszych chorych odwiedzimy w czwartek od godz. 8.00. Prosimy zgłaszać ich w zakrystii.

W piątek obchodzić będziemy Uroczystość Matki Bożej Królowej Polski. Msze św. będą jak w niedzielę: o 8.00, 10.30, 12.00 i 16.30. Nabożeństwo majowe o 16.00. Msza św. o 8.00 zostanie odprawiona w intencji czcicieli NSPJ, a o 12.00 w intencji dzieci komunijnych i ich rodziców.

W piątek Kancelaria Parafialna będzie nieczynna.

W sobotę na 6.30 zapraszamy na Mszę św. Członków Żywego Różańca. Przedtem o 6.00 zostanie odmówiony Różaniec, a po Mszy św. zapraszamy na 15 minutowe rozważanie różańcowych tajemnic.

W sobotę przypada też wspomnienie św. Floriana. Na 16.00 zapraszamy na Mszę św. wszystkich strażaków i ich rodziny.

W sobotni wieczór rozpoczniemy nasze Rekolekcje Parafialne, które będą odnowieniem Misji świętych. Rekolekcje potrwają do środy 8 maja. Zapraszamy wszystkich naszych parafian. Plan znajdziemy w naszej gazetce, na stronie internetowej i w gablotce.

– poniedziałek – święto św. Katarzyny ze Sieny

– środa – święto św. Józefa, rzemieślnika

– czwartek – wspomnienie św. Atanazego

– piątek – Uroczystość NMP Królowej Polski

sobota wspomnienie św. Floriana

Zbiórka ministrantów w sobotę o godz. 9.00

Dzieci Maryi spotkają się w sobotę na Mszy św. porannej i na wspólnym śniadaniu.

Bóg zapłać za ofiary złożone dziś na potrzeby naszej parafii. Za tydzień kolekta na Wyższe Śląskie Seminarium Duchowne.

Wszystkim życzymy radosnej i błogosławionej niedzieli, a potem pomyślnego tygodnia.