OGŁOSZENIA PARAFIALNE V Niedziela Wielkiego Postu 17.03.2024

Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby parafii

Na 15.45. zapraszamy dziś na nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym.

W poniedziałek na Mszę św. wieczorną i spotkanie zapraszamy kandydatów do bierzmowania i ich rodziców.

Wszystkie dzieci zapraszamy na Drogę Krzyżową w środę o 16.30

W czwartek 21 marca zapraszamy na kolejną Katechezę Dorosłych. Temat: O skandalu krzyża. Refleksja teologiczna w oparciu o dzieła sztuki.

W piątek zapraszamy na Drogę Krzyżową ulicami Paniówek. Początek przy skrzyżowaniu ul Powstańców z ul. Zabrską o godz. 19.00. Zapraszamy jeszcze grupy albo osoby indywidualne do niesienia krzyża przy poszczególnych stacjach.

Za tydzień w Niedzielę Palmową na każdej Mszy św. poświęcać będziemy palmy, a przed sumą pójdziemy w procesji z palmami. Prosimy, aby uczestnicy Mszy św. o 10.15 zgromadzili się w Parku Joanny.

– wtorek – uroczystość św. Józefa

– niedziela – Niedziela Palmowa Męki Pańskiej

Grupy Duszpasterskie:

– Ministrantów zapraszamy na zbiórkę w sobotę o 9.00

– Dzieci Maryi spotkają się w sobotę o 9.30

Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby parafii. Za tydzień kolekta na potrzeby naszej parafii.

Prosimy też o ofiary na kwiaty do Bożego Grobu i na wystrój kościoła. Można je składać u p. Cecylii i w zakrystii.

Co miesiąc w Sanktuarium Matki Boskiej Fatimskiej w Turzy Śląskiej odbywa się Noc Pokuty i Wynagrodzenia. Zapraszamy do udziału. Początek o godz. 20.00, zakończenie około 2.00. W tym miesiącu wyjątkowo z racji Wielkiego Tygodnia następuje zmiana terminu na 26/27.03. Wyjeżdżamy autokarem spod kościoła około godz. 17.30. Zapisy chętnych do 21.03 – tel. 517 409 925.

Wszystkim życzymy radosnej niedzieli i pięknego tygodnia, a także dalszego owocnego przeżywania zbawiennego czasu Wielkiego Postu.