OGŁOSZENIA PARAFIALNE V Niedziela Zwykła 5.02.2023

Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby archidiecezji, na utrzymanie, remonty i działalność domów rekolekcyjnych.

Na 16.00 zapraszamy dziś na niedzielne nieszpory.

W poniedziałek po Mszy św. wieczornej, odbędzie się spotkanie w kościele kandydatów do bierzmowania i ich rodziców. Zapraszamy ich oczywiście także na Mszę świętą.

W czwartek po Mszy św. wieczornej w salkach można będzie skorzystać z Poradni Życia Rodzinnego.

W piątek na 19.00 Wspólnota Dorosłych i Zespół Młodzieżowy zapraszają na czuwanie modlitewne.

W sobotę we wspomnienie NMP z Lourdes obchodzony jest dzień chorych. To dzień szczególnej modlitwy za chorych z naszych rodzin i za tych, którzy się nimi opiekują. Zapraszamy ich na Mszę św. o godz. 9.00, podczas której będą mogli przyjąć sakrament namaszczenia chorych.

Dzieci Maryi spotykają się w sobotę o godz. 9.30.

poniedziałek – wspomnienie św. Pawła Miki i Towarzyszy

– piątek – wspomnienie św. Scholastyki

– sobota – wspomnienie NMP z Lourdes

Bóg zapłać za ofiary dziś złożone na potrzeby archidiecezji. Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na potrzeby naszej parafii. Przed kościołem za tydzień będzie jeszcze zbiórka na poszkodowanych w wybuchu gazu w Szopienicach.

Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i pięknego tygodnia.