OGŁOSZENIA PARAFIALNE Wniebowstąpienie Pańskie 21.05.2023

Przeżywamy dziś uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego i naszą parafialną uroczystość – odpust ku czci św. Urbana. Jest to także dzień uroczystego zakończenia Misji w naszej parafii. Z serca dziękujemy naszym Misjonarzom, o. Arkadiuszowi i o. Robertowi za głoszone słowo i poprowadzenie nas w tym świętym czasie.

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na misyjną działalność Zgromadzenia Oblatów Maryi Niepokalanej, jako wyraz wdzięczności za przeprowadzoną misję.

Na 16.00 zapraszamy dziś na Nieszpory Maryjne połączone z nowenną do Ducha Świętego.

W tygodniu nabożeństwa majowe z nowenną odprawiamy o 17.30.

We wtorek po Mszy św. wieczornej kolejne spotkanie Katechezy Dorosłych.

W środę dzieci komunijne z naszej parafii będą pielgrzymować do krakowskich Łagiewnik, do Centrum św. Jana Pawła II i Sanktuarium Miłosierdzia Bożego.

W sobotę, w Wigilię Zesłania Ducha Świętego, na godz. 19.00 zapraszamy na modlitewne czuwanie ze Wspólnotą Dorosłych i Zespołem młodzieżowym.

W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. W tym dniu mężczyźni i młodzieńcy pielgrzymują do MB Piekarskiej. Plan pielgrzymki dostępny jest na plakatach.

środa – wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych

piątek – wspomnienie św. Filipa Neri

niedziela – uroczystość Zesłania Ducha Świętego

Zbiórka ministrantów w sobotę o 9.00

Spotkanie Dzieci Maryi w sobotę o 9.30

Bóg zapłać za złożone dziś ofiary na misyjne potrzeby Zgromadzenia Oblatów. Za tydzień kolekta na potrzeby naszej parafii.

Wszystkim życzymy duchowych owoców Misji Świętych, odpustu, błogosławionej niedzieli, a potem udanego tygodnia.