OGŁOSZENIA PARAFIALNE XI Niedziela Zwykła – 17 czerwiec 2018

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii.
Na 16.00 zapraszamy na niedzielne nieszpory.
W środę po Mszy św. szkolnej katecheza dorosłych o Sądzie Bożym.
W czwartek po Mszy św. wieczornej na spotkanie na probostwie zapraszamy Radę Parafialną.
W piątek o 9.00 Msza św. na zakończenie roku szkolnego. Na 19.00 zapraszamy na Godzinę Modlitewną z Grupą Modlitewną św. O. Pio.

W sobotę wyrusza nasza Parafialna Pielgrzymka Piesza na Jasną Górę. Pielgrzymów pobłogosławimy na drogę na Mszy św. o godz. 6.30.
Na Jasnej Górze spotkamy się w poniedziałek 25 czerwca. Msza św. będzie miała miejsce o 15.30.

Rodzicom, którzy wysyłają dzieci na kolonie i obozy letnie zalecamy, by do kierownictwa skierowali pisemne żądanie, aby ich dzieci miały możliwość uczestniczenia w niedzielnej Mszy św.

Obchody liturgiczne tygodnia:
– czwartek – wspomnienie św. Alojzego Gonzagi
– niedziela – Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela

Oaza Młodzieżowa spotyka się na Mszy św. w piątek i na spotkaniu formacyjnym.
Zbiórka ministrantów wyjątkowo w piątek zaraz po Mszy św. wieczornej.

Można wpłacać za III kwartał prenumeraty Gościa Niedzielnego.
Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone dziś na potrzeby naszej parafii.
Za tydzień kolekta także na potrzeby naszej parafii, w szczególności na pokrycie kosztów remontu dachu kościoła i kaplicy cmentarnej.

Wszystkim życzymy błogosławionej spokojnej niedzieli i dobrego, pomyślnego tygodnia.