OGŁOSZENIA PARAFIALNE XVI Niedziela Zwykła 17.07.2022

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii.

Na 16.00 zapraszamy na niedzielne nieszpory.

W środę o 17.00 Msza św. w intencjach Grupy Modlitewnej św. o. Pio.

Obchody liturgiczne tygodnia:

– piątek – święto św. Marii Magdaleny

sobota – święto św. Brygidy patronki Europy

W związku ze wspomnieniem św. Krzysztofa przypadającym 25 lipca, w sobotę po Mszy św. wieczornej i w niedzielę po każdej Mszy św. nastąpi błogosławieństwo kierowców i pojazdów. Kierowcy otrzymają brelok z wizerunkiem św. Krzysztofa. Złożone ofiary będą przeznaczone na transportowe potrzeby naszego misjonarza w Zambii (ks. Waldemar Potrapeluk).

Zapraszamy wszystkich na wycieczkę w środę, 20 lipca, do Tyńca i Krakowa. Wyjazd ma charakter edukacyjno-rekreacyjny, a dzieci i dorośli mają zupełnie inny plan. Dla dzieci w Tyńcu przygotowano specjalne warsztaty, które rozwiną ich talenty, a dorośli odbędą ciekawe spotkanie i posłuchają duchowych treści najwyższego lotu. W Krakowie zaś po wspólnym obiedzie dzieci przeżyją dość długą grę miejską „Śladami Królów”, a dorośli poznają mroczne sekrety Krakowa na dedykowanej im specjalnej wycieczce. Gwarantowane niezapomniane przeżycia. Zapraszamy do zapisów w zakrystii, kancelarii i u ks. Sebastiana. W czasie zapisów prosimy podać imię i nazwisko uczestnika wycieczki i zapłacić całą kwotę za wyjazd. Bliższe informacje przy zapisach lub u organizatora.

Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone dziś na potrzeby naszej parafii.

Za tydzień kolekta także na kryptę katedry.

Wszystkim życzymy błogosławionej spokojnej, świętej niedzieli i dobrego, pomyślnego tygodnia, a także szczęśliwych urlopów i wakacji.