OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXII Niedziela Zwykła 3.09.2023

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii

Zapraszamy na nieszpory niedzielne na godz. 16.00

W poniedziałek o godz. 8.00 Msza św. w intencji uczniów, nauczycieli i pracowników naszej szkoły i przedszkola na rozpoczęcie nowego roku szkolnego.

W środę na godz. 8.00 zapraszamy na Mszę św. naszych Seniorów, emerytów i rencistów. Po Mszy św. zapraszamy na spotkanie przy stole w naszych salkach.

W piątek o 19.00 w kościele czuwanie modlitewne ze Wspólnotą Dorosłych i zespołem młodzieżowym.

W sobotę na Mszy św. o 15.00 chcemy podziękować Panu Bogu za tegoroczne żniwa i zbiory. Na uroczyste Dożynki zapraszamy wszystkich parafian, a w szczególności rolników, działkowców, sadowników, ogrodników i pszczelarzy.

Grupy duszpasterskie.

Zbiórka ministrantów w sobotę o 9.00

Dzieci Maryi spotkają się w sobotę o 9.30

– piątek – święto Narodzenia NMP

Bóg zapłać za ofiary dziś złożone na potrzeby naszej parafii. W przyszłą niedzielę kolekta na Wydział Teologiczny Uniwersytetu Śląskiego.

Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego nowego tygodnia.