OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXIII Niedziela Zwykła 10.09.2023

Kolekta dzisiejsza jest przeznaczona na Wydział Teologiczny Uniwersytetu Śląskiego

Na 16.00 zapraszamy dziś na niedzielne nieszpory.

W środę o 17.00 Msza św. w intencjach czcicieli MB Fatimskiej. Po Mszy św. procesja z figurą Matki Bożej i Różaniec Fatimski.

W piątek na 17.00 zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu i Koronkę do Miłosierdzia Bożego.

– wtorek – Uroczystość Matki Boskiej Piekarskiej

– środa – wspomnienie św. Jana Chryzostoma

– czwartek – święto Podwyższenia Krzyża Świętego

– piątek – wspomnienie MB Bolesnej

– sobota – wspomnienie świętych męczenników Korneliusza i Cypriana

Grupy Duszpasterskie:

Wspólnota Dorosłych zaprasza na Mszę św. wieczorną w poniedziałek 11 września, a po Mszy św. na spotkanie formacyjne w salkach. Serdecznie zapraszamy do włączenia się w te nasze spotkania, które odbywają się co 3 tygodnie, a obecnie związane są z poznawaniem Księgi Apokalipsy św. Jana.

Dzieci Maryi i ministranci w najbliższą sobotę spotkają się na wspólnej wycieczce.

W tym tygodniu odbędzie się akcja zbiórki zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego dla stowarzyszenia Pro Missio. Tym razem celem jest wspieranie naszych misjonarzy w Afryce. Zużyty sprzęt można składać na placu za salkami do wieczora w czwartek 14 września. W piątek przed południem zostanie od nas odebrany. Przy wyjściu z kościoła jest lista, jakie to sprzęty można przynosić.

Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary na Wydział Teologiczny Uniwersytetu Śląskiego. Za tydzień kolekta będzie przeznaczona na potrzeby naszej parafii.

Bóg zapłać wszystkim za modlitwę, wszelką pomoc i ofiarę materialną.

Wszystkim życzymy radosnej, spokojnej i pobożnej niedzieli, a potem dobrego, pomyślnego tygodnia.