OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXIX Niedziela Zwykła – 20.10.2019

Dzisiaj obchodzimy Światowy Dzień Misyjny. Kolekta przeznaczona jest na potrzeby misji.

Zapraszamy na Nabożeństwo Różańcowe na godz. 16.00.
W tygodniu zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe o godz. 17.30.

W piątek zapraszamy na czuwanie modlitewne o godz. 19.00. Poprowadzi je Grupa Modlitewna św. o. Pio.

W przyszłą niedzielę, na godz. 15.00 zapraszamy na Koncert Pieśni Maryjnych w wykonaniu solistów i naszego chóru. Szczegóły koncertu na plakatach.

Zalecki za zmarłych można już składać w zakrystii. Będziemy się za nich modlić Różańcem począwszy od dnia Zadusznego.

Intencje mszalne za zmarłych na przyszły rok można zamawiać w tym tygodniu w godzinach urzędowania kancelarii. Dodatkowo w poniedziałek już od 16.00, w piątek po południu od 15.00.

Zwyczajem parafii będą też przyjmowane ofiary z tytułu rezerwacji w ławkach, z przeznaczeniem na pokrycie kosztów ogrzewania. Rezerwacje można potwierdzać w kancelarii, a także w zakrystii (w kopercie z wyraźnym oznaczeniem ławki i godziny).

Bardzo prosimy o pomoc w jesiennych pracach przy obejściu kościoła. Dysponujących wolnym czasem, szczególnie mężczyzn, zapraszamy w tym tygodniu codziennie o 9.00 i 16.00.

– wtorek – wspomnienie św. Jana Pawła II

W poniedziałek na Różaniec, Mszę św. wieczorną i adorację, zaprasza Wspólnota Dorosłych. Po Mszy św. i adoracji, spotkanie formacyjne w salkach.
Spotkanie Oazy Młodzieżowej w piątek po Mszy św. wieczornej.
Zbiórka ministrantów w sobotę o 9.00
Dzieci Maryi zapraszają w sobotę na 9.30

Bóg zapłać wszystkim za modlitwę, każde wsparcie i dzisiejszą ofiarę na potrzeby misji. W przyszłą niedzielę kolekta przeznaczona będzie na potrzeby parafii.

Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i pomyślnego tygodnia.