OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXVI Niedziela Zwykła 1.10.2023

Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na Wyższe Śląskie Seminarium Duchowne.

Zapraszamy do udziału w Nabożeństwach Różańcowych. Dziś o godz. 16.00, a w tygodniu codziennie o godz. 17.30.

W środę o godz. 8.00 odprawiona zostanie Msza św. za naszych Seniorów, emerytów i rencistów. Po Mszy św. zapraszamy ich na spotkanie w salkach katechetycznych.

Okazja do spowiedzi dla dzieci w środę od 16.00.

Na Mszy św. o godz. 17.00 zostaną poświęcone różańce dzieci przygotowujących się do I Komunii św., a rodzice złożą deklaracje przygotowania swoich dzieci.

Powraca Katecheza Dorosłych. Pierwsze spotkanie będzie miało miejsce w czwartek 5 października o godz. 18.50 w salkach katechetycznych i będzie dotyczyło kwestii obrony wiary. Bliższe informacje na plakacie z tyłu kościoła i na stronie internetowej parafii.

Poradnia Życia Rodzinnego czynna będzie wyjątkowo w najbliższą środę po Mszy św. wieczornej (o godz. 18.00).

W tym tygodniu przypadają I czwartek i I piątek nowego miesiąca.

W piątek o 6.30 Msza św. w intencji czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa. Od godz. 8.00 odwiedziny chorych, prosimy ich zgłaszać w zakrystii i w kancelarii parafialnej. Od 17.00 zapraszamy do spowiedzi dzieci komunijne. Potem o 18.00 w ich intencji oraz ich rodziców zostanie odprawiona Msza św.

Ze względu na rekolekcje Wspólnoty Dorosłych w piątek nie będzie wieczornego czuwania.

– poniedziałek – wspomnienie świętych Aniołów Stróżów

– środa – wspomnienie św. Franciszka z Asyżu.

– czwartek – wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej

– sobota – wspomnienie MB Różańcowej

Wspólnota Dorosłych zaprasza na Mszę św. wieczorną w poniedziałek i potem na spotkanie formacyjne w salkach.

Spotkanie Dzieci Maryi w sobotę o 9.30

Prenumeratorów Gościa Niedzielnego prosimy o wpłaty za IV kwartał.

Na stoliku z tyłu kościoła jest dostępny (w cenie 14 zł) specjalny numer GN o sanktuariach maryjnych.

W najbliższym czasie rozpoczną się w kościele prace związane z wymianą grzejników. Przepraszamy za utrudnienia, które będą z tym związane.

Bóg zapłać wszystkim za modlitwę i dzisiejszą kolektę na Wyższe Śląskie Seminarium Duchowne. Za tydzień kolekta na potrzeby naszej parafii.

Wszystkim życzymy świętej niedzieli i dobrego tygodnia.