OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXVII Niedziela Zwykła 8.10.2023

Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii.

Zapraszamy dziś na Nabożeństwo Różańcowe na godz. 16.00.

W tygodniu zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe o godz. 17.30.

Grupy duszpasterskie zachęcamy do przygotowania rozważań różańcowych – kalendarz nabożeństw jest wywieszony w zakrystii.

W środę na Mszę św. o 17.00 zapraszamy członków Grupy Liturgicznej. Po Mszy św. spotkamy się w naszych salkach. Zapraszamy wszystkich uczestników oraz chętnych do włączenia się w działalność Grupy.

W piątek na Mszę św. o 18.00 zapraszamy czcicieli MB Fatimskiej. Po Mszy św. pójdziemy z procesją z figurą Matki Bożej. Procesja będzie się odbywała już w ciemności, dlatego prosimy przynieść świece.

Po procesji zapraszamy na czuwanie modlitewne Lectio Divina.

Sobota 14 października będzie obchodzona w Polsce jako Dzień Edukacji Narodowej, w tym dniu szczególnie modlimy się za pracowników oświaty.

Zachęcamy naszych chorych do korzystania w niedziele i święta z posługi naszych Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii Świętej. Prosimy ich rodziny, aby umożliwiły swoim najbliższym przyjęcie Komunii. Oczywiście z tytułu takich odwiedzin nie trzeba składać żadnych ofiar materialnych.

Prosimy o dostarczenie wyjątkowo do poniedziałku intencji mszalnych zamówionych do 22 października włącznie. W tym tygodniu musimy wcześniej przygotować gazetki.

– piątek – wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego

Zbiórka ministrantów w sobotę o 9.00.

Spotkanie Dzieci Maryi w sobotę o 9.30

Bóg zapłać wszystkim za modlitwę, wszelką pomoc, życzliwość i dzisiejszą ofiarę na potrzeby parafii. Za tydzień kolekta także na potrzeby naszej parafii.

W przyszłą niedzielę będziemy też przeżywali kolejny Dzień Papieski, a przed kościołem odbędzie się zbiórka na fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.

Wszystkim życzymy, przeżywanych z Bożym błogosławieństwem, radosnej niedzieli i dobrego tygodnia.