OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXVIII Niedziela Zwykła 15.10.2023

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii.

Zapraszamy dziś na Nabożeństwo Różańcowe na godz. 16.00.

W tygodniu zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe o godz. 17.30.

W poniedziałek po Mszy wieczornej w kościele, spotkanie kandydatów do bierzmowania i ich rodziców. Spotkanie to jest obowiązkowe. Zapraszamy ich także na Różaniec i Mszę św. na której kandydaci złożą swoje deklaracje.

W środę o 17.00 Msza św. w intencjach Grupy Modlitewnej św. o. Pio, a po Mszy św. i Różańcu spotkanie Grupy w kościele.

Także w środę, po Mszy św. i Różańcu, zapraszamy na spotkanie członków Róż Różańcowych w naszych salkach. Takie spotkanie odbędzie się w najbliższą środę i za tydzień 25 października. Chętnych prosimy o wybór terminu i wpisanie się na listę z tyłu Kościoła.

W czwartek zapraszamy na kolejną Katechezę Dorosłych, której tematem będzie Istnienie Boga

W piątek zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.

poniedziałek – uroczystość św. Jadwigi Śląskiej

wtorek – wspomnienie św. Ignacego z Antiochii

środa – święto św. Łukasza Ewangelisty, patrona pracowników służby zdrowia

piątek – wspomnienie św. Jana Kantego

W sobotę ze względu na dekanalny turniej piłkarski wyjątkowo nie będzie zbiórki ministrantów.

Dzieci Maryi zapraszają na spotkanie w sobotę na 9.30

Bóg zapłać wszystkim za modlitwę, każde wsparcie i dzisiejszą ofiarę na potrzeby naszej parafii. W przyszłą niedzielę kolekta przeznaczona będzie na misje.

A dziś jeszcze przed kościołem zapowiedziana zbiórka na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.

Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i pomyślnego tygodnia.