OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXXI Niedziela Zwykła 5.11.2023

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na renowację Kalwarii Piekarskiej.

Na 16.00 zapraszamy na Różaniec za zmarłych zalecanych.

Jutro, a także we wtorek i w środę będziemy modlili się za zmarłych zalecanych o 17.30.

We wtorek 7 listopada, zapraszamy naszą młodzież na spotkanie z ojcami Franciszkanami z franciszkańskiego centrum młodzieżowego Trzej Towarzysze. Spotkanie będzie wieczorem o 19.00. Jest to spotkanie obowiązkowe dla kandydatów do bierzmowania.

W piątek na 19.00 zapraszamy na czuwanie modlitewne ze Wspólnotą Dorosłych i Zespołem Młodzieżowym.

W sobotę 11 listopada przypada państwowe Święto Rocznicy Odzyskania Niepodległości. Zapraszamy w tym dniu na Mszę św. w intencji Ojczyzny o godz. 9.00.

W tym tygodniu, w godzinach kancelaryjnych można zamawiać Msze św. jubileuszowe na przyszły rok.

Zwyczajem lat poprzednich można rezerwować miejsca w ławkach na dwie niedzielne Msze św. Można to zrobić w kancelarii, albo w zakrystii podając dokładne dane: imię, nazwisko i koniecznie nr ławki. Ofiara przy tym składana, będzie przeznaczona na pokrycie kosztów ogrzewania.

– czwartek – święto rocznicy poświęcenia Bazyliki Laterańskiej

–  piątek – wspomnienie papieża św. Leona Wielkiego

– sobota – wspomnienie św. Marcina z Tours

Ministrantów zapraszamy na zbiórkę w sobotę o 9.00

Spotkanie Dzieci Maryi w sobotę o 9.30

Bóg zapłać wszystkim za modlitwę i dzisiejsze ofiary na renowację Kalwarii Piekarskiej. Za tydzień kolekta będzie przeznaczona na potrzeby naszej parafii, a po Mszy św. przed kościołem będzie miała miejsce zbiórka na Fundację Papieską Pomoc Kościołowi w Potrzebie.

W zakrystii można potwierdzać prenumeraty czasopism na przyszły rok (Różaniec – 101 zł, Głos O. Pio – 84 zł.). Do końca listopada zamkniemy listy i złożymy zamówienia.

Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli, a potem udanego tygodnia.