PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 10 – 17 grudzień 2023

NIEDZIELA – 10.12.2023 – II Niedziela Adwentu

8.00 Za ++ Marię, Wiktora, Elżbietę, Gerarda Mijacz, Wiktora, Bożenę, Gertrudę, Jana Dylus, Franciszkę, Józefa Krzysteczko, Franciszka Rybka, ++ z rodzin Mijacz, Dylus i dusze w czyśćcu cierpiące.

10.30 Za ++ górników.

12.00 Za ++ Marię, Ludwika Skrzypczyk, Zygmunta, Gabriela Mryka, ++ dziadków Skrzypczyk, Kołodziej, Kula, Krawczyk i ++ kapłanów.

16.30 Za + Małgorzatę Szołtysek od dzieci, wnuków i prawnuków.

PONIEDZIAŁEK – 11.12.2023 – Wsp. św. Barbary

1. Za ++ Franciszka, Urszulę, Annę, Brunona, Alojzego, Romana Szołtysek, Salomeę, Roberta, Elżbietę, Antoniego Dudek, Bertę, Jana Ciupek, Elfrydę, Wawrzyna Gajda, Ireneusza Kuszpińskiego, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za ++ Jana Musioł w rocznicę śmierci, Martę, Pawła Musioł, Stanisława Wróblewskiego, syna Wojciecha, Jolantę Mryka, Mariana Urbańczyk, ks. Henryka Sajdoka, Alojzego Organiściok, ++ z pokrewieństwa Musioł, Fajkis, Szołtysek, Mika, Mryka, Żymełka i ++ kapłanów.

WTOREK – 12.12.2023 –

18.00 O Boże błogosławieństwo i Dary Ducha Świętego oraz opiekę Matki Bożej dla Piotra Jałmużniak z okazji 12. urodzin.

ŚRODA – 13.12.2023 – Wsp. św. Łucji

1. W intencjach czcicieli MB Fatimskiej.
2. Za ++ Henrykę, Henryka Janoszczyk, Pawła Bartoszek, Andrzeja Gawlik, ++ dziadków Janoszczyk, Bartoszek, Cholewa, Przybył i ++ z pokrewieństwa.
3. Za + Hildegardę Tybor od koleżanek i kolegów z rocznika.

CZWARTEK – 14.12.2023 – Wsp. św. Jana od Krzyża

1. Za ++ Erykę, Wilhelma Musioł, Annę, Jana Musioł, Jadwigę, Karola Pyka, ++ z pokrewieństwa Musioł, Pyka i Hahn.
2. Za ++ Pawła Malik w rocznicę śmierci, żonę Helenę, Michała, Edwarda Rosa, Andrzeja Rożek, ++ z pokrewieństwa Malik, Kot, Woźnica, Romik, Pawlas i Richter.
3. Do Miłosierdzia Bożego, przez wstawiennictwo Matki Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z okazji 90. rocznicy urodzin Łucji Szukała, prosząc o dalszą opiekę i błogosławieństwo Boże dla solenizantki i całej rodziny.

PIĄTEK – 15.12.2023 –

6.30 Za + Hildegardę Tybor od sąsiadów z ul. Zwycięstwa i Dębowej.

1. Do Bożej Opatrzności, przez wstawiennictwo Świętej Rodziny z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę Bożą i zdrowie w rodzinie z okazji 5. rocznicy ślubu Katarzyny i Wojciecha.
2. Za ++ Annę, Jerzego Kowol, Huberta, Józefa, Helenę Piecha, Józefa Kowol, Stefana Krzymyk, ++ dziadków, Józefa Organiściok, Elfrydę, Ryszarda Kleczka, Gerarda Nocoń, Mariana Leszek, Bożenę Musiał, ++ z rodzin Kowol, Piecha, Zaczek, Mryka, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

SOBOTA – 16.12.2023 –

6.30 Za ++ Teresę Luks na pamiątkę urodzin, męża Rudolfa, Mariannę, Władysława Masłocha, Jacka Barańczyk, ++ dziadków, ++ z pokrewieństwa Luks, Masłocha, Janota, Kołodziej i dusze w czyśćcu cierpiące.

1. Za ++ Anielę, Edwarda, Józefa, Herberta Loska, Alojzego, Franciszkę Dyrbuś, Karola Mryka, Olgę Tkocz, Erykę, Romana, Henryka Macha, Grażynę Tomecką, Alojzego Bryłka, Henryka Duda i ++ z pokrewieństwa.
2. Za ++ Joachima Grzywok w 5. rocznicę śmierci, Andrzeja Grzywok, ks. Jana Kurpas, ks. Rajmuda Machulec, Elżbietę, Stanisława Fatyga i ++ z pokrewieństwa.

NIEDZIELA – 17.12.2023 – III Niedziela Adwentu

8.00 Za + ks. Jana Piwczyka w dowód wdzięczności za sprawowane Msze święte przed naszym ołtarzem ofiarowana od sołtysa i mieszkańców Paniówek.

10.30 Za + Stefanię Minkowską od sąsiadów z ulic Zamkowej, Basztowej, Zabrskiej i od znajomej.

1. Za ++ Tadeusza Wranik, siostrę Marię, rodziców, teściów, dziadków, chrzestnych, sąsiadów, Irenę, Kazimierza Strojny i ++ z rodziny.
2. O Boże błogosławieństwo i opiekę Anioła Stróża dla rocznego dziecka Aleksandra Nocoń oraz o potrzebne łaski dla rodziców i chrzestnych.
Po Mszy św.: Chrzest Święty – Oliwier Szołtysek

16.30 Za ++ Rafała, Elfrydę Kasperczyk, Hermana, Marię Bartoszek, Katarzynę, Augustyna Kasperczyk, Piotra, Martę Wójcik, Franciszka, Marię Jędryczka, Bogusława Szczepański, Bolesława Promny, ++ z rodzin Kasperczyk, Bartoszek, Zdzieblok i Promny.