PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 14 – 21 kwiecień 2024

NIEDZIELA – 14.04.2024 – III Niedziela Wielkanocna

8.00 Za ++ Edmunda, Annę Wilczyński, ich rodziców, rodzeństwo z obu stron, Antoninę Makselon, Marię, Bernarda Pisarek, ++ z rodzin Wilczyński, Paszek, Ćmok, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

10.30 Za ++ Augustynę Musioł w rocznicę śmierci, męża Bernarda, syna Bronisława, zięciów Jerzego i Joachima, Adelajdę, Kazimierza Balik, ++ dziadków, chrzestnych, sąsiadów i ++ z rodzin Musioł i Paluch.

12.00 Za ++ Janusza, Julię, Edwarda Głodała, Halinę, Alojzego Kowol, Leokadię, Wacława Sztuba, dziadków, chrzestnych, Bogusława Palenga, Krzysztofa Korach, Mariannę Lewandowską, ks. Jana Kurpas i ++ z pokrewieństwa.

16.30 Do Miłosierdzia Bożego, przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II z podziękowaniem za otrzymane łaski z okazji 40. rocznicy urodzin Jolanty Szołtysik, prosząc o dalszą opiekę i błogosławieństwo dla niej i rodziny.

PONIEDZIAŁEK – 15.04.2024 –

6.30 Za ++ Ryszarda, Różę, Henryka, Józefa, Klarę, Martę Lempa, Kunegundę, Jana Zawisza, Ryszarda, syna Arkadiusza, Zofię, Franciszka Falkus, Leokadię, Jana Mryka, Teresę, Norberta Matula, Agnieszkę, Franciszka, Piotra Roj, Franciszka, Anielę Nieradzik, Józefa Strzodka, Franciszka Jędryczka, Alfreda, Anielę Kowol, Henryka Duda, ++ dziadków, krewnych, chrzestnych, ++ z pokrewieństwa Lempa, Falkus, Mryka, Kuberek, Galwas, Rybka, ++ kapłanów, franciszkanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

13.00 Ślub: Paweł Konopka – Daria Lasek.

18.00 Za ++ mamę Gertrudę Sowa w rocznicę śmierci, ojca Stanisława, brata Janusza Sowa, Karola, Franciszkę Musioł, Jerzego, Helenę Stelmach, Marię, Eryka, Leona, Franciszka, Renatę Sobota, Urszulę Nawrat, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

WTOREK – 16.04.2024 –

6.30 Za ++ Gertrudę, Henryka, Antoniego, Edwarda Kula, Józefa Gajdzik, Annę, Romualda Wodara.

18.00 Za ++ Leokadię Musioł w rocznicę śmierci, męża Wincentego, Marię, Horsta, Krystiana Koim, dziadków z obu stron, ++ z pokrewieństwa Musioł, Bartoszek, Koim, Nocoń, Kępiński i dusze w czyśćcu cierpiące.

ŚRODA – 17.04.2024 –

6.30 Za ++ Ludwika, Janinę Kowol, Agnieszkę, Franciszka, Piotra Roj, Rafała Nocoń, dziadków, chrzestnych, kapłanów, Zofię Wolińską, ++ z rodzin Kowol, Niedoperski, Falkus, Matula, Nieradzik i Sobota.

17.00 W intencjach Grupy Modlitewnej św. Ojca Pio.

CZWARTEK – 18.04.2024 –

6.30 Za ++ Edmunda, Weronikę Krzysteczko, rodziców, teściów, ++ z rodzin Hawlicki, Kosiorowski i Lis.

18.00 Za + Rysia Pach w 2. rocznicę śmierci, ojca Sebastiana i ++ dziadków.

PIĄTEK – 19.04.2024 –

18.00 Za ++ Stefana Długaj w rocznicę śmierci, ojca Konrada, Zofię, Konstantego Długaj, Rozalię, Tomasza Pyka, Martę, Karola Strzoda, Jana Lenża, ++ z rodzin Długaj, Bednarczyk, Kowol, Achtelik, Kula i dusze w czyśćcu cierpiące.

SOBOTA – 20.04.2024 –

6.30 Za + Stanisława Szewczyk w 30. dzień po śmierci.

14.00 Do Opatrzności Bożej, MB Nieustającej Pomocy, św. Józefa w podziękowaniu za przeżyte 50 lat małżeństwa Genowefy i Ryszarda Rybka z prośbą o dalszą opiekę, łaskę zdrowia i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

18.00 Dziękczynna w intencji Tomasza z okazji 18. rocznicy urodzin, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże, Dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej w dorosłym życiu.

NIEDZIELA – 21.04.2024 – IV Niedziela Wielkanocna

8.00 Za ++ Franciszka Botor w rocznicę śmierci, Gertrudę, Ewalda Botor, Emilię, Alojzego Michalski, dziadków, Annę, Henryka Kandziora, Lidię Lauterbach, Helenę Biela, Józefa, Małgorzatę Pilny, ++ z pokrewieństwa.

10.30 Za + syna Sebastiana Wróbel o wieczną radość w Domu Ojca.

12.00 O Boże błogosławieństwo i opiekę Anioła Stróża w intencji rocznego dziecka Julii Tabath, jej rodziców i chrzestnych.

Po Mszy św. : Chrzest św. – Anna Miliczek

16.30 Za ++ Andrzeja Grzywok w 3. rocznicę śmierci, dziadków, Joachima Grzywok, rodziców, siostrę, szwagra, ks. Jana Kurpas, rodziców, ks. Rajmunda Machulec, Elżbietę, Stanisława Fatyga i ++ z pokrewieństwa.