PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 14 – 21 styczeń 2024

NIEDZIELA – 14.01.2024 – II Niedziela Zwykła

8.00 Za + Alojzego Organiściok od sąsiadów.

10.30 Za ++ Krystynę Bartoszek w rocznicę śmierci, męża Alfreda, Łucję, Rudolfa Szymeczko, Marię, Stefana, Annę, Lucynę Bartoszek, Annę, Joachima Woźnica, Małgorzatę, Ryszarda Kluczek, Annę Rzepka, Różę Zielińską i ++ z pokrewieństwa.

12.00 O Boże błogosławieństwo w intencji rocznego dziecka Mileny Pyka, jej rodziców i chrzestnych.

16.30 Za ++ Renatę Sobota w rocznicę śmierci, męża Franciszka, Marię, Eryka, Leona Sobota, Różę, Erwina Lukoszek, Gertrudę, Stanisława Sowa, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

 

PONIEDZIAŁEK – 15.01.2024 –

6.30 Za ++ Gertrudę Ottona, Bolesława Bryłka, Dariusza, Władysława, Piotra, Stanisława, Bronisławę Sarkowicz, Andrzeja, Jana Muszalik i dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00 Za ++ rodziców Annę, Jana Zalewskich, teścia Norberta Kowol, ++ dziadków i babcie z obu stron i ++ z pokrewieństwa.

 

WTOREK – 16.01.2024 –

6.30 Za + Elżbietę Długaj od Wspólnoty Różańcowej.

18.00 Za ++ Anielę Bartoszek w rocznicę śmierci, męża Jana, Łucję, Józefa Czerner, Otylię, Teodora, Stefana Fajkis, Martę, Stanisława Bartoszek, ++ z pokrewieństwa Bartoszek, Korcela, Szołtysek, Suliga i dusze w czyśćcu cierpiące.

 

ŚRODA – 17.01.2024 – Wspomnienie św. Antoniego, opata

6.30 Za ++ Genowefę Soremba w rocznicę śmierci, męża Rajmunda, Gertrudę, Edwarda Szołtysek, Franciszkę, Ignacego Musioł, Joannę, Pawła Soremba i ++ z pokrewieństwa.

17.00 W intencjach Grupy Modlitewnej św. Ojca Pio.

 

CZWARTEK – 18.01.2024 –

6.30

18.00 O Boże błogosławieństwo, Dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla Marii Jałmużniak z okazji 9. urodzin.

 

PIĄTEK – 19.01.2024 – Wspomnienie św. Józefa Pelczara, biskupa

6.30 Za + Ryszarda Musialskiego od sąsiadów z ul. Powstańców Śląskich.

18.00 Za ++ Rajmunda Szołtysek w rocznicę śmierci, Zofię, Teodora Szołtysek, Andrzeja Nowak, ++ dziadków, rodziców chrzestnych, Marię, Leona Żymełka, ++ z pokrewieństwa Promny, Szołtysek, kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

 

SOBOTA – 20.01.2024 –

6.30 Do Bożej Opatrzności, przez wstawiennictwo Matki Bożej jako podziękowanie za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i dalszą opiekę Bożą z okazji 60. rocznicy urodzin oraz zdrowie i błogosławieństwo dla całej rodziny.

18.00 Za ++ Adelajdę Musioł w rocznicę śmierci, męża Franciszka, Anetę Waniek, Leona, Alfreda, Cecylię Nocoń, Iwonę Wawoczny, ++ dziadków, ++ z rodzin Niestrój, Morawiec, Piotra Nowak.

 

NIEDZIELA – 21.01.2024 – III Niedziela Zwykła

8.00 Za ++ Franciszka, Łucję, Herberta Musioł, Stefana, Klarę Musioł, dziadków Swoboda i Musioł i ++ z pokrewieństwa.

10.30 Za ++ Annę, Karola, Romana Roskosz, Genowefę, Zygmunta Szindler, Wiesława Jaszkowic, Teresę, Romana, Marcina Winkler, Martę, Ludwika Wróblewski, ks. Jana Kurpas i ++ z pokrewieństwa.

12.00 Msza św. dziękczynna – Izabela i Marcin Brosz dziękują Bogu za wszelkie dobro otrzymane w ciągu 25 lat małżeństwa i proszą o dalszą opiekę, łaskę zdrowia i Dary Ducha Świętego dla siebie, Pawła, Kacpra i Zosi.

16.30 Za ++ Ryszarda Woźnica w rocznicę śmierci, syna Janusza, Antoniego, Genowefę, Franciszka Woźnica, Ignacego, Małgorzatę, Augustynę, Stanisława, Bronisławę Skrzypczyk, Franciszka, Teresę Froncek, Agnieszkę Krzysteczko, Henryka, Dorotę Kłos, Marię Vogel, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.