PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 15 – 22 marzec 2020

JAK PRZEŻYĆ NIEDZIELĘ W TYM TRUDNYM CZASIE?

NIEDZIELA – 15.03.2020 – III Niedziela Wielkiego Postu 

8.00 Do Miłosierdzia Bożego z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie.

10.30 O Boże błogosławieństwo w intencji dziecka do Chrztu Świętego Filipa Kowol, jego rodziców i chrzestnych.

12.00 Za ++ Leona Majowskiego, rodziców, siostrę Marię, teścia Franciszka Mijacz, dziadków z obu stron, Mirosława Kowalczyk, Ryszarda Palusińskiego, Renatę Popek.

16.30 Za ++ Adelajdę, Józefa Paszek, Zofię, Wiktora, Eugeniusza, Marię, Wiesławę Słaboń, Pawła Mazurek, Ludwika, Józefa, Leona Pilny, ++ dziadków i dusze w czyśćcu cierpiące.

PONIEDZIAŁEK – 16.03.2020 – 

6.30 Za ++ Ludwika Pyka w rocznicę śmierci, Gertrudę, Tadeusza, Renatę Pyka, Gertrudę, Emila Nocoń, ++ z pokrewieństwa Pyka, Nocoń i Michalski.

18.00
1. Za ++ Annę, Alojzego Kula, rodzeństwo, dziadków, Zofię, Wincentego Nocoń, Marcina Promny, Cecylię, Henryka Wranik, Teresę, Pawła Rybka, ++ z pokrewieństwa Kula i Krzysteczko.
2. Za ++ Martę Achtelik w 6. rocznicę śmierci, męża Szczepana, Hannę Achtelik, dziadków Katarzynę, Wilhelma Achtelik, Zofię, Konstantego Długaj, 7 braci, siostrę Annę, dziadków Zofię, Władysława Copija oraz ++ z pokrewieństwa.

WTOREK – 17.03.2020 – 

6.30 Za ++ Emilię Bartoszek, syna Edwarda, męża Bernarda, Roberta Szołtysek, Adama, Zbigniewa, Pawła Piekara, Antoniego, Kazimierza Ratka, ++ z pokrewieństwa Szołtysek i Krzysteczko.

18.00 Za ++ Norberta Kowol w rocznicę śmierci, rodziców, teściów, ++ z pokrewieństwa.

ŚRODA – 18.03.2020 – 

6.30 Do Miłosierdzia Bożego, przez wstawiennictwo MB Nieustającej Pomocy, św. Józefa jako podziękowanie za odebrane łaski z okazji 80. rocznicy urodzin Cecylii Foks, z prośbą o dalszą opiekę Bożą i zdrowie dla całej rodziny.

17.00
1. O Boże błogosławieństwo w intencji Grupy Modlitewnej św. Ojca Pio.
2. Za ++ Różę Czech w rocznicę śmierci, męża Jerzego, Kornelię Czech, Agnieszkę, Jana, Gotfryda Morawiec, Annę, Alojzego Niestrój, Adelajdę, Franciszka Musioł, Piotra, Annę, Pawła Nowak, ++ dziadków, Leona Nocoń, Anetę Waniek, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

CZWARTEK – 19.03.2020 – Uroczystość św. Józefa

6.30 Za ++ Emanuela, Annę Przybyła, Fryderyka, Jana, Marię Swoboda, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00
1. Za ++ Łucję Kowol w 15. rocznicę śmierci, Józefa, Pawła, Anielę Kowol, Benedykta, Gertrudę, Wiktora Konopka, Małgorzatę Wieczorek, Józefa Laby, ++ z pokrewieństwa Kowol, Konopka, Rajca, Pilny i dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za ++ Łucję Michalską w rocznicę śmierci, męża Alfreda, rodziców, teściów, rodzeństwo, Wacława, Józefę, Jadwigę, Bożenę Mizera, ++ chrzestnych, ++ z pokrewieństwa Michalski, Woźnica, Żymełka, Pyka, Gancarczyk i dusze w czyśćcu cierpiące.

PIĄTEK – 20.03.2020 – 

6.30

18.00
1. Do Miłosierdzia Bożego, MB Nieustającej Pomocy jako podziękowanie za otrzymane łaski z okazji 50-tych urodzin Bernadety Kołodziej, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla solenizantki i całej rodziny.
2. Za ++ ojca Alojzego Paździor na pamiątkę urodzin oraz dziadków Paździor, Badura, Kołodziej i Kula.

SOBOTA – 21.03.2020 – 

6.30

18.00
1. Za ++ Łucję, Wiktora Szołtysek, Łucję Szołtysek, Huberta, Marię Szczygieł, Henryka Kuchta, ++ dziadków, ++ z pokrewieństwa Swoboda, Szołtysek, Kowol i Rybka.
2. Za ++ Stefana Widera w rocznicę śmierci, Hildegardę, Józefa Widera, Agnieszkę Kochut, Gertrudę Rudzińską, Konrada, Otylię Kot, ++ dziadków, Łucję Hyba, Matyldę Kot, Sebastiana Pach, Lucjana, Helenę, Lidię, Jana, Michała, Magdalenę, Wilhelma, Zofię, Balbinę Włodarz i ++ z pokrewieństwa.

NIEDZIELA – 22.03.2020 – IV Niedziela Wielkiego Postu 

8.00 W intencji Bartosza Rosak z okazji 2. urodzin z podziękowaniem za dar życia oraz otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i Dary Ducha Świętego oraz w intencji rodziców na pamiątkę rocznicy z prośbą o dalszą opiekę.

10.30 Za ++ Rudolfa Luks w rocznicę śmierci, żonę Teresę, Mariannę, Władysława Masłocha, ++ dziadków, ++ z rodzin Luks, Janota, Masłocha, Kołodziej i dusze w czyśćcu cierpiące.

12.00 O Boże błogosławieństwo i opiekę Aniołów Stróżów w intencji rocznych dzieci: Oliwii Kucharskiej i Melanii Garbarz, ich rodziców i chrzestnych.

16.30 Za ++ Piotra Nowak w rocznicę śmierci, Annę, Pawła Nowak, Agnieszkę, Jana, Gotfryda Morawiec, Roberta Kaplik, Jadwigę Kiełkowski, ++ dziadków z rodzin Musioł, Niestrój, Morawiec, Paździor, Herisz, Leona Nocoń, Anetę Waniek, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.