PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 15 – 22 październik 2023

NIEDZIELA – 15.10.2023 – XXVIII Niedziela Zwykła

8.00 Za ++ Łucję, Benedykta Szołtysek, Henryka, Gertrudę, Szczepana, Zygmunta Gemander, Annę Władarz, Marię Szołtysek, Joannę Nocoń, ++ z rodziny Szołtysek, Władarz, Gemander, Rusin i dusze w czyśćcu cierpiące.

10.30 Za ++ siostry Teresę Swoboda i Anielę Słomka, rodziców Elfrydę i Alojzego Swoboda, ++ z rodzin Swoboda, Macha i Słomka.

12.00 Za ++ Józefa Malik, Matyldę, Pawła Kot, syna Pawła, Walentego, Marię Musioł, Szymona, Łucję, Maksymiliana Gawlik, Jana, Pawła, Helenę, Henryka Malik, Ignacego Bartoszek, Karola, Hildegardę Golasik i ++ z pokrewieństwa.

16.30 Za ++ rodziców Łucję i Dominika Spadek w rocznicę śmierci, męża Aleksandra Marzec, ++ dziadków Spadek, Mazurek, Marzec, Nocoń, ++ chrzestnych, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

 

PONIEDZIAŁEK – 16.10.2023 -Uroczystość św. Jadwigi Śląskiej

6.30 Za ++ Marię, Wiktora, Rajmunda, Roberta, Gerarda, Marię Szołtysek, Annę, Pawła, Grzegorza Janota, Teresę, Rudolfa Luks, Rafała Stalica, Zofię, Mieczysława Kajpust, Katarzynę, Roberta Kowol, ++ dziadków, ++ z pokrewieństwa Szołtysek, Janota i dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00 Do Miłosierdzia Bożego, MB Fatimskiej, za wstawiennictwem św. Jadwigi z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie, Dary Ducha Świętego i opiekę za wszystkie wdowy naszej parafii.

 

WTOREK – 17.10.2023 -Wsp. św. Ignacego z Antiochii

6.30 Za + Bolesława Promny od sąsiadów z ul. Gliwickiej, Zwycięstwa i Kłodnickiej.

18.00

 

ŚRODA – 18.10.2023 – Święto św. Łukasza

6.30 Za ++ rodziców Jadwigę, Pawła Kotyczka w rocznicę śmierci, Joannę, Ludwika, Jana, Cecylię Kotyczka, Marię, Romana, Tomasza, Pawła, Annę Mryka, Annę, Wacława Głuch, Różę, Joachima Musioł, Ewalda Brosz, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

17.00
1. W intencjach Grupy Modlitewnej św. Ojca Pio.
2. Za ++ Otylię Kot w rocznicę śmierci, męża Konrada, dziadków, Stefana Widera, rodziców, 2 siostry, Ryszarda Pach, jego ojca, Łucję Hyba, Matyldę Kot, Lucjana, Helenę, Lidię, Jana, Zofię, Michała, Wilhelma, Magdalenę, Balbinę Włodarz i ++ z pokrewieństwa.

 

CZWARTEK – 19.10.2023 –

6.30

18.00 Za ++ Tomasza, Emilię, Anielę Kowol, Andrzeja, Annę, Eugeniusza, Zofię, Teresę Kosiński, Magdalenę, Benedykta Swoboda, Pawła Bartoszek, Mariana Świerkot, ++ dziadków, ++ z pokrewieństwa Szołtysek i Kowol.

 

PIĄTEK – 20.10.2023 – Wsp. św. Jana Kantego

6.30

18.00
1. Za ++ Stefana Szołtysek w dniu wspomnienia jego urodzin, rodziców Henryka i Gertrudę, rodziców chrzestnych, Czesława Tybor, Gerarda Przybycin, ++ dziadków z obu stron, ++ kapłanów i ++ z pokrewieństwa.
2. Do Bożego Miłosierdzia, przez wstawiennictwo MB Fatimskiej i św. Józefa z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o zdrowie i dalszą opiekę Bożą dla rodziny Foks i rodzin dzieci.

 

SOBOTA – 21.10.2023 –

6.30 Za ++ Alojzego Szołtysek oraz rodziców Marię i Romana.

18.00
1. Za + Jana Krzysteczko na pamiątkę urodzin, ++ rodziców i dziadków.
2. Za + Janusza Promny w 1. rocznicę śmierci.

 

NIEDZIELA – 22.10.2023 -XXIX Niedziela Zwykła

8.00 Do Opatrzności Bożej, MB Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za 90 lat życia Elżbiety Pyka, z prośbą o błogosławieństwo i opiekę dla całej rodziny.

10.30 Za ++ Janusza Głodała w rocznicę śmierci, Julię, Edwarda Głodała, Alojzego, Halinę Kowol, Bogusława Palenga, ks. Jana Kurpas, ++ dziadków, chrzestnych i ++ z pokrewieństwa.

12.00 O Boże błogosławieństwo w intencji rocznych dzieci: Maksymilian Wawoczny, Maria Buchta, Henryk Loskot, ich rodziców i chrzestnych.

16.30 Za ++ rodziców Małgorzatę, Pawła Domin, ojca Ignacego Bartoszek, ++ chrzestnych i ++ dziadków.