PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 17 – 24 grudzień 2023

NIEDZIELA – 17.12.2023 – III Niedziela Adwentu

8.00 Za + ks. Jana Piwczyka w dowód wdzięczności za sprawowane Msze święte przed naszym ołtarzem ofiarowana od sołtysa i mieszkańców Paniówek.

10.30 Za + Stefanię Minkowską od sąsiadów z ulic Zamkowej, Basztowej, Zabrskiej i od znajomej.

1. Za ++ Tadeusza Wranik, siostrę Marię, rodziców, teściów, dziadków, chrzestnych, sąsiadów, Irenę, Kazimierza Strojny i ++ z rodziny.
2. O Boże błogosławieństwo i opiekę Anioła Stróża dla rocznego dziecka Aleksandra Nocoń oraz o potrzebne łaski dla rodziców i chrzestnych.
Po Mszy św.: Chrzest Święty – Oliwier Szołtysek

16.30 Za ++ Rafała, Elfrydę Kasperczyk, Hermana, Marię Bartoszek, Katarzynę, Augustyna Kasperczyk, Piotra, Martę Wójcik, Franciszka, Marię Jędryczka, Bogusława Szczepański, Bolesława Promny, ++ z rodzin Kasperczyk, Bartoszek, Zdzieblok i Promny.

PONIEDZIAŁEK – 18.12.2023 –

6.30 Za ++ Martę Strzoda w 1. rocznicę śmierci i męża Karola.

1. Za ++ Wiktora Mazurek na pamiątkę urodzin, rodziców, teściów, dziadków i ++ z pokrewieństwa.
2. Za ++ Janusza Woźnica, ojca Ryszarda, Franciszka, Antoniego, Genowefę Woźnica, Agnieszkę Krzysteczko, Henryka, Dorotę Kłos, Ignacego, Małgorzatę, Bronisławę, Stanisława Skrzypczyk, Franciszka, Teresę Froncek, Marię Vogiel i ++ z pokrewieństwa.

WTOREK – 19.12.2023 –

6.30 Za ++ Julię, Wincentego Kołodziej, Romana, Alojzego, Adama, Różę, Marię, Szczepana Szukała, Hildegardę, Alfonsa, Emę, Huberta Kurpas, Agnieszkę, Franciszka Macha i ++ z pokrewieństwa.

18.00 Za ++ Bernarda Musioł, żonę Augustynę, syna Bronisława, Adelajdę, Kazimierza Balik, Jerzego Paszek, Joachima Paczuła, ++ dziadków, sąsiadów, ++ z pokrewieństwa Musioł, Paluch i Balik.

ŚRODA – 20.12.2023 –

6.30 Za + Hildegardę Tybor w 30. dzień po jej śmierci.

1. W intencjach Grupy Modlitewnej św. Ojca Pio.
2. Za ++ Agnieszkę, Alojzego Mryka, rodziców, rodzeństwo z obu stron, Bernarda Mryka, ++ z rodzin Mryka, Karwat, Zegartowski, Janko i dusze w czyśćcu cierpiące.

CZWARTEK – 21.12.2023 –

6.30 Za + Alojzego Organiściok w 30. dzień po śmierci.

18.00 Za ++ Cecylię, Marię, Jerzego Hudak, Kazimierza, Rozalię, Alojzego Jojko, dziadków, Janinę, Henryka Procek, Agnieszkę Szary, Zygmunta Górski, Marcina Nieradzik, Różę, Adolfa Kurpas, Damiana Bujara i ++ z pokrewieństwa.

PIĄTEK – 22.12.2023 –

18.00 Za + Zenonę Jałmużniak.

SOBOTA – 23.12.2023 –

1. Za ++ Romana Musioł w rocznicę śmierci, żonę Kunegundę, rodziców Teodora, Florentynę Musioł, teściów Gertrudę, Józefa Benisz, Jana, Annę Wyciślik, Stefanię Kudelko, ++ z rodzin Musioł i Bartoszek.
2. Za ++ Ryszarda Kupka w rocznicę śmierci, żonę Dorotę, rodziców, teściów, Leona Dubiel, Zofię Cenkalik i ++ z pokrewieństwa.

NIEDZIELA – 24.12.2023 – IV Niedziela Adwentu

8.00 Za ++ Franciszkę Bartoszek w rocznicę śmierci, Pawła, Różę, Stanisława Bartoszek, Marię, Jana Gawlas, Serafinę, Alojzego Długaj, Zofię, Witolda, Teodora Kornas, Anielę Słomka, ++ z pokrewieństwa Bartoszek, Długaj, Pawlas i Musioł.

10.30 Za ++ rodziców Zbigniewa w rocznicę śmierci, Anielę Romik, Luizę, Emila Piszczelok, brata Grzegorza, Michała Rosa, dziadków Romik, Woźnica, Plaza, Piszczelok, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

12.00 Za parafian.