PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 17 – 24 maj 2020

NIEDZIELA – 17.05.2020 – VI Niedziela Wielkanocna

8.00 Za ++ Konrada Nocoń, jego rodziców, rodzeństwo, Marię, Franciszka, Anielę, Alfreda Woźnica, Benedykta Swoboda, ++ z pokrewieństwa Woźnica i Nocoń.

10.30 Za + ks. Jana Kurpasa.

12.00 W intencji dziecka przystępującego po raz pierwszy do Komunii świętej Amelii Mijacz oraz jej rodzinny o łaskę wiary, nadziei i miłości oraz opiekę Matki Bożej w ich życiu.

16.30 Z okazji 50. urodzin Beaty Podstufka jako podziękowanie za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej dla solenizantki i całej rodziny.

PONIEDZIAŁEK – 18.05.2020 –

6.30 Za + Jana Pawlas od kuzynek Haliny i Iwony z rodzinami.

1. Za ++ ks. Jana Kurpas w 3. rocznicę śmierci, rodziców Zofię, Alfonsa, szwagra Joachima, ++ z pokrewieństwa oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za ++ Huberta Piecha w 15. rocznicę śmierci, jego rodziców, teściów, Józefa Kowol, Stefana Krzymyk, Józefa Organiściok, ++ dziadków, Elfrydę Kleczka, Gerarda Nocoń, Mariana Leszek, Bożenę Musiał, ++ z rodzin Piecha, Kowol, Zaczek, Mryka, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

WTOREK – 19.05.2020 –

6.30 Za ++ syna Alojzego Szukała na pamiątkę urodzin, męża Romana, Różę Adama, Szczepana, Marię, Edmunda, Helenę Szukała, Franciszka, Agnieszkę, Alfonsa, Emanuela, Anielę Macha, Henryka Malik, Alfonsa Kurpas, Romana, Erykę Macha oraz ++ z pokrewieństwa Macha i Szukała.

1. Za ++ Wilhelma, Rozalię, Joachima, Alojzego, Elfrydę Szołtysek, Mariana, Otylię, Wincentego Organiściok, Justynę, Wiktora Szołtysek, Marię, Franciszka Fajkis, Marcina Promny i ++ z pokrewieństwa Szołtysek, Fajkis, Musioł, Mika.
2. Za + Stanisława Matula od sąsiadów.

ŚRODA – 20.05.2020 –

6.30 Za + Gertrudę Sowa od rodzin Stelmach, Sobota, Bąk i Nawrat.

1. O Boże błogosławieństwo w intencji Grupy Modlitewnej św. Ojca Pio.
2. Za ++ Damiana, Jadwigę, Alfreda Szołtysek, Annę, Pawła, Grzegorza Janota, Teresę, Rudolfa Luks, Stefana Woźnica, Marię Hudzikowską, ++ dziadków i ++ z pokrewieństwa.

CZWARTEK – 21.05.2020 – Wsp. św. Jana Nepomucena

6.30 Za + Gertrudę Sowa od sąsiadów z ul. Wodnej i Zwycięstwa.

1. Za ++ Annę, Franciszka, Marię Badura, Alojzego Paździor, Marię, Władysława, Helenę Kozioł, 3 braci, 3 bratowe, Irenę, Tadeusza Wawro i ++ z pokrewieństwa.
2. Za ++ Jadwigę, Herberta Hahn, ich rodziców, Gertrudę, Romana Henisz, Wiktorię, Pawła, Franciszka Jachnik, Elżbietę, Łucję, Huberta Nizor, Stanisława Niedźwiedzkiego i ++ z pokrewieństwa.

PIĄTEK – 22.05.2020 –

6.30 Za ++ rodziców Wandę, Alberta Kowol, Józefa Kowol. ++ dziadków i ++ z pokrewieństwa.

1. Za + Benedykta Nocoń w 1. rocznicę śmierci.
2. Za ++ Alfonsa, Augustyna Woźnica, Emilię, Alojzego, Erwina Kalus, Agnieszkę, Stanisława Nieradzik, Zygmunta Adamski, Jerzego Frycz, ++ z pokrewieństwa i ++ kapłanów.

SOBOTA – 23.05.2020 –

6.30 Za ++ Ottona, Gertrudę Bryłka, Dariusza, Władysława, Piotra, Stanisława, Bronisławę Sarkowicz, Andrzeja, Jana Muszalik i dusze w czyśćcu cierpiące.

1. Za ++ Różę, Joachima, Jana, Janinę Musioł, Marię, Franciszka Brosz, Różę, Alfonsa Rajca, Józefa Organiściok, Sebastiana Wróbel, ++ z rodzin Musioł, Szołtysek, Kotyczka, Mryka.
2. Za ++ Elfrydę, Alojzego, Teresę Swoboda, Marię, Alfonsa, Korneliusza Słomka, ++ z rodzin Swoboda, Macha, Szołtysek i Słomka.

NIEDZIELA – 24.05.2020 – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, Odpust parafialny ku czci św. Urbana

8.00 Za + Zofię Żebrowską w 30. dzień po śmierci.

11.00  Za parafian.
Po Mszy św.: Chrzest Święty – Zofia Janota.

16.30 O Boże błogosławieństwo, opiekę Anioła Stróża, powrót do zdrowia w intencji rocznego dziecka Lilianny Wiatrowskiej, a także o opiekę Bożą dla jej rodziców i chrzestnych.