PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 19 – 26 listopad 2023

NIEDZIELA – 19.11.2023 – XXXIII Niedziela Zwykła

8.00 W intencji rocznika 1958 jako podziękowanie za przeżyte 65 lat, z prośbą o błogosławieństwo Boże, zdrowie i opiekę Bożą w rodzinach oraz o radość wieczną dla ++ koleżanek i kolegów z rocznika.

10.30 Za ++ Różę Bartoszek w rocznicę śmierci, Serafinę Długaj na pamiątkę urodzin, Franciszkę, Pawła, Stanisława Bartoszek, Alojzego Długaj, Marię, Jana Gawlas i dusze w czyśćcu cierpiące.

12.00 O Boże błogosławieństwo w intencji rocznego dziecka Poli Krzysteczko, jej rodziców i chrzestnych.

16.30 Za ++ Anielę, Henryka Mryka, syna Łucjana, Jana, Annę Połap, Annę, Henryka Kandziora, Pawła Bartoszek i ++ dziadków.

PONIEDZIAŁEK – 20.11.2023 – Wsp. św. Rafała Kalinowskiego

6.30 Za + Teresę Nocoń w 1. rocznicę śmierci, ++ rodziców i teściów.

1. Za ++ Norberta Kowol na pamiątkę urodzin, rodziców z obu stron i ++ z pokrewieństwa.
2. Za ++ Marię Kołodziej w rocznicę śmierci, męża Alojzego, Agnieszkę, Wiktora Morgała, Monikę, Konrada Hawełka, ++ dziadków, ++ z rodzin Kołodziej, Stachura, Morgała, Świątek, Swoboda, Luks, Janota, Długaj, Żyła, Górecki i Kubisz.

WTOREK – 21.11.2023 – Wspomnienie Ofiarowania NMP i św. Tarsycjusza

1. O Boże błogosławieństwo dla ministrantów, szafarzy i służby liturgicznej w dniu św. Tarsycjusza.
2. Za ++ Arkadiusza Falkus w rocznicę śmierci, ojca Ryszarda i ++ z pokrewieństwa.

ŚRODA – 22.11.2023 – Wsp. św. Cecylii

1. Przez wstawiennictwo św. Cecylii o Boże błogosławieństwo dla chórzystów, członków wspierających, sponsorów, organistów oraz dla ich rodzin, a także o wieczną radość dla ++ członków Chóru „Cecylia”.
2. Za ++ Annę Badura w rocznicę śmierci, męża Franciszka, Alojzego, Zofię, Pawła Paździor, Gertrudę, Teodora Macha, ++ z rodzin Jagła, Kuchta, Krzysteczko i Badura.

CZWARTEK – 23.11.2023 –

6.30 Za + Anielę Słomka w 1. rocznicę śmierci.

1. Za ++ Horsta Koim w rocznicę śmierci, żonę Marię, syna Krystiana, ++ z pokrewieństwa Koim, Nocoń, Kempiński, Musioł, Bartoszek i dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za ++ Ernesta Promny na pamiątkę urodzin, żonę Agnieszkę, Elżbietę, Emila, Halinę, Pawła Kleczka i ++ z pokrewieństwa.

PIĄTEK – 24.11.2023 – Wspomnienie św. męczenników Andrzeja Dunc-Lac i Towarzyszy

1. Za ++ Anielę, Henryka, Grzegorza Krzysteczko, Eugeniusza Jagła, Elżbietę, Herberta Gajda, ++ dziadków, Pawła Szymeczko, ++ z rodzin Paździor, Kuchta, Ratka, Szołtysek i Gajda.
2. Za ++ Annę Piecha w rocznicę śmierci, męża Józefa, teściów Krystynę, Stefana Badoń, ++ dziadków, Jadwigę, Joachima Piecha, Marię, Alojzego Dudek, ++ z pokrewieństwa Dudek, Zalewski, Bartoszek, Kurpanik i dusze w czyśćcu cierpiące.

SOBOTA – 25.11.2023 –

6.30  Za ++ Roberta Herisz w rocznicę śmierci, Marię, Gerarda, Marka, Tadeusza Herisz, Kornelię, Joachima Wypiór, Annę, Wilhelma, Wiktora Kisiel, Jana, Elżbietę, Bolesława Sadecki, ++ dziadków, ++ z pokrewieństwa Herisz, Kisiel, Morawiec i Malcherek.

18.00 Za ++ Irenę, Józefa Furgoł, Józefa Dragon, dziadków Dragon, Mika, Furgoł, Musioł, Jachnik, ++ chrzestnych Franciszka Szołtysek, Różę Gumienną, Magdalenę Promny, Różę, Łucję Szołtysek, Marcina Promny i ++ z pokrewieństwa.
Po Mszy św.: Chrzest Św.: Łucja Franczak.

NIEDZIELA – 26.11.2023 – Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

8.00 W intencji solenizantów listopada.

10.30 Za parafian w rocznicę poświęcenia kościoła.

12.00 O Boże błogosławieństwo w intencji dzieci do Chrztu Świętego: Lilianna Marzec, Nikodem Kukla, ich rodziców i chrzestnych.

16.30 Za ++ Franciszka, Różę Mijacz, dziadków, Leona Majowskiego, ++ z pokrewieństwa Mijacz, Hahn, Promny i Kaczmarski.