PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 22 – 29 październik 2023

NIEDZIELA – 22.10.2023 – XXIX Niedziela Zwykła

8.00 Do Opatrzności Bożej, MB Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za 90 lat życia Elżbiety Pyka, z prośbą o błogosławieństwo i opiekę dla całej rodziny.

10.30 Za ++ Janusza Głodała w rocznicę śmierci, Julię, Edwarda Głodała, Alojzego, Halinę Kowol, Bogusława Palenga, ks. Jana Kurpas, ++ dziadków, chrzestnych i ++ z pokrewieństwa.

12.00 O Boże błogosławieństwo w intencji rocznych dzieci: Maksymilian Wawoczny, Maria Buchta, Henryk Loskot, ich rodziców i chrzestnych.

16.30 Za ++ rodziców Małgorzatę, Pawła Domin, ojca Ignacego Bartoszek, ++ chrzestnych i ++ dziadków.

PONIEDZIAŁEK – 23.10.2023 –

6.30 Za ++ Elfrydę, Emila Kubicki, Agnieszkę, Pawła Loska, Kunegundę, Jana Hirsz, Anielę, Franciszka Loska, ++ z rodzin Kubicki, Lasiński, Hirsz i Kisiela.

1. Za ++ Alojzego, Annę Kula, Jana, Joannę, Pelagię Warzecha, ++ dziadków, Barbarę, Jaworek, Wincentego, Zofię Nocoń, Irenę Ruda, Henryka, Cecylię Wranik, Pawła, Teresę Rybka, ++ z pokrewieństwa Kula, Krzysteczko i Warzecha.
2. Za ++ Tomasza, Rozalię Pyka, Konrada, Stefana, Zofię, Konstantego Długaj, Martę, Karola Strzoda, Marię Pilny, Jana Lenża, ++ z rodzin Długaj, Bednarczyk, Kowol, Achtelik i Kula.

WTOREK – 24.10.2023 –

18.00 Dziękczynna w intencji Tomasza Stryj z okazji 45. rocznicy urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie, Dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej na dalsze lata życia dla siebie i całej rodziny.

ŚRODA – 25.10.2023 –

1. Za ++ Jana, Andrzeja Muszalik, Ulryka Galański, Władysława Sarkowicz, ++ dziadków i ++ z pokrewieństwa.
2. Za ++ Jana Żymełka w rocznicę śmierci, rodziców Marię, Sylwestra, Konrada, Łucję Szołtysek, Amalię Mryka, ++ dziadków, ++ z pokrewieństwa Bartoszek, Szołtysek, Żymełka i Mryka.

CZWARTEK – 26.10.2023 –

6.30 Za ++ Lidię Promny na pamiątkę 15. rocznicy śmierci, Bolesława Promny, ++ z pokrewieństwa Promny, Rożek, Kostka i Harazim.

1. Za ++ Konrada Papkala na pamiątkę urodzin, żonę Erykę, Huberta Szymura, Alojzego, Pawła Roj, ++ dziadków i ++ z pokrewieństwa.
2. Za ++ syna Michała Rosa na pamiątkę urodzin, Pawła, Helenę Malik, Edwarda Rosa, Andrzeja Rożek i ++ z pokrewieństwa.

PIĄTEK – 27.10.2023 –

6.30 Za ++ Joachima Szołtysek w rocznicę śmierci, Rozalię, Wilhelma, Alojzego, Elfrydę Szołtysek, Helenę, Józefa Błaszczyk, Mariana Organiściok, Rudolfa Widuch, Leokadię, Franciszka Hopek, Henryka Procek, Józefa Piecha, ++ dziadków, Stanisławę Sieroń.

13.00 Ślub: Łukasz Perełka – Sandra Węglińska.

1. Za ++ Józefa, Elżbietę Mryka, Anielę, Emila Michalski, dziadków, Gretę, Edwarda Wita, Anielę, Ewalda Szymura, Lidię, Bernarda Gancarczyk, Edmunda Szołtysek, Ignacego Bartoszek, Elfrydę, Ryszarda Kleczka i ++ kapłanów.
2. Za ++ Anetę Waniek w rocznicę śmierci, ojca Leona, ++ dziadków z obu stron i ++ z rodzin.

SOBOTA – 28.10.2023 – Święto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza

6.30 Za ++ męża Pawła Bednarczyk, rodziców, teściów, ++ z pokrewieństwa Długaj, Kowol, Achtelik, Drażyk, Hynisz.

14.00 Ślub: Grzegorz Matusewicz – Paulina Jeruzalem.

1. Za + Łucję Wasilka w 1. rocznicę śmierci, męża Adama i ++ z pokrewieństwa.
2. Za ++ Tadeusza Wranik, jego rodziców, siostry, szwagra, Katarzynę, Henryka Lazar, ++ dziadków, chrzestnych, krewnych, Mariana Leszek, Eugeniusza Jarczyk, ++ z rodzin Omozik i Talecki.
Po mszy św.: Chrzest Święty – Amelia Mijacz

NIEDZIELA – 29.10.2023 – XXX Niedziela Zwykła

8.00 W intencji solenizantów października.

10.30 Za ++ ojca Gerarda Smolorz, chrzestną Elżbietę, ++ dziadków Matyldę, Franciszka Paluch, Marię, Huberta Smolorz.

12.00 O Boże błogosławieństwo w intencji dzieci do Chrztu Świętego: Nikodem Krawczyk, Aleksander Brosz, Kaja Skwiercz, ich rodziców i chrzestnych.

16.30 Do Bożej Opatrzności w intencji małżonków Gertrudy i Zdzisława Łukwiński z okazji 65. rocznicy ślubu z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Jubilatów i całej rodziny.