PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 24 – 31 marzec 2024

NIEDZIELA – 24.03.2024 – Niedziela Palmowa

8.00 Za ++ Bernarda Wilk w rocznicę śmierci, Alfreda, Adolfa, Marię, Leokadię, Marcina Wilk, Elżbietę, Henryka, Rafała Stalica, Franciszkę Macha, Gertrudę, Wincentego Kraiński, Annę, Tomasza Mryka, Małgorzatę, Józefa Kruszyna, Agnieszkę, Pawła Nocoń, Jadwigę, Pawła Drobik, ++ kapłanów i ++ z pokrewieństwa.

10.30 Za ++ Annę, Gerarda, Emila, Eryka Bujara, syna Damiana, Jana, Leokadię Mryka, rodziców, rodzeństwo z obu stron, Józefa Strzodka, Franciszka Jędryczka, Elżbietę, Ernesta Kaczmarek, Różę, Adolfa Kurpas, ++ z rodzin Mryka, Falkus, Jachnik, Chwiołka i ++ kapłanów.

12.00 Do Opatrzności Bożej, MB Nieustającej Pomocy z prośbą o zdrowie dla Małgorzaty Duda z okazji 75. urodzin oraz Boże błogosławieństwo i łaskę zdrowia dla całej rodziny.

16.30 Za ++ Łucjana Mryka w 3. rocznicę śmierci, rodziców Anielę i Henryka Mryka, Annę, Henryka Kandziora, Jana, Annę Połap, Pawła Bartoszek i ++ dziadków.

PONIEDZIAŁEK – 25.03.2024 –

6.30 Za ++ Wincentego, Julię Kołodziej, Romana, Alojzego, Adama, Różę, Marię, Szczepana Szukała, Hildegardę, Alfonsa, Emę, Huberta Kurpas, Agnieszkę, Franciszka Macha i ++ z pokrewieństwa.

18.00 Za ++ męża Pawła Bednarczyk na pamiątkę urodzin, rodziców, Zofię, Konstantego Długaj, ++ z rodzin Długaj, Kowol, Achtelik, Hynisz i Drażyk.

WTOREK – 26.03.2024 –

6.30 Za + Anielę Kowol w 30. dzień po śmierci.

18.00 Za ++ Marcina Nieradzik w rocznicę śmierci, Bertę, Wincentego, Henryka, Magdalenę Nieradzik, Martę, Wincentego Krzysteczko, Różę, Adolfa Kurpas, Damiana Bujara, Cecylię, Jerzego Hudak i dusze w czyśćcu cierpiące.

ŚRODA – 27.03.2024 –

6.30 Za ++ Zofię, Alojzego Nalepa, Franciszkę, Franciszka, Henryka, Otylię Foks, Marię, Józefa Pieczka, Waldemara Gawliczek, Teresę, Norberta Matula, Eryka Janyga, Grzegorza Romik, ++ z pokrewieństwa, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

17.00 Za ++ Franciszka Sobota w rocznicę śmierci, żonę Renatę, Marię, Eryka, Leona Sobota, Różę, Erwina Lukoszek, Helenę, Jerzego Stelmach, Gertrudę Stanisława Sowa, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

CZWARTEK – 28.03.2024 – Wielki Czwartek

1. Do Najwyższego Kapłana jako dziękczynienie za Dary Eucharystii i Sakramentu Kapłaństwa, z prośbą o Boże prowadzenie w mocy Ducha Świętego Kapłanów pochodzących z naszej parafii oraz w niej posługujących, a także o nowe powołania kapłańskie.
2. W intencji wszystkich zaangażowanych w służbę liturgiczną, a także w intencji szafarzy Komunii Świętej w naszej parafii w 10-lecie ich posługi.

PIĄTEK – 29.03.2024 – Wielki Piątek

18.00 Ceremonie Wielkiego Piątku.

SOBOTA – 30.03.2024 – Wielka Sobota

19.00 Wigilia Paschalna – Za parafian.

NIEDZIELA – 31.03.2024 – Zmartwychwstanie Pańskie

8.00 Za ++ Pawła Szymeczko w 10. rocznicę śmierci, Zofię, Alfonsa, Rudolfa Szymeczko, Cecylię, Roberta Papkala, Andrzeja Glik, Czesława Grabiński, Czesława Mercik, Teresę, Alfonsa Szwamberger, Teresę, Pawła Roik, Krystynę Mierzwa, ++ kuzynów, sąsiadów i ++ z pokrewieństwa.

10.30 Za parafian.

16.30 Za ++ Agnieszkę Szary w rocznicę śmierci, rodziców Joannę, Alfreda Pecel, Paulinę, Elżbietę, Piotra Szary, Zygmunta Górski, ++ z rodzin Szary, Bartoszek, Hudak i dusze w czyśćcu cierpiące.