PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 24 wrzesień – 1 październik 2023

NIEDZIELA – 24.09.2023 – XXV Niedziela Zwykła

8.00 Za + Eugeniusza Jonda w rocznicę śmierci, ++ rodziców, teściów, siostrę, ++ z pokrewieństwa, sąsiadów oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

10.30 Za ++ Agnieszkę, Gertrudę, Konrada, Alfonsa, Krystynę, Ignacego, Margaret Szołtysek, Pawła, Jadwigę Spojda, Franciszkę, Annę, Józefę Mryka, Kornelię, Huberta Czyba, Małgorzatę Szołtysek, Arkadiusza Falkus, ++ z pokrewieństwa i ++ kapłanów.

12.00 O Boże błogosławieństwo w intencji dzieci do Chrztu Świętego: Aleksander Oterski, Leon Cylok, ich rodziców i chrzestnych.

16.30 Za + Małgorzatę Szołtysek od sąsiadów z ul. Zwycięstwa.

 

PONIEDZIAŁEK – 25.09.2023 –

6.30 Za + Bolesława Promny w 30. dzień po śmierci.

18.00
1. Do Miłosierdzia Bożego, MB Nieustającej Pomocy, św. Barbary z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Pawła Harazim z okazji 80. rocznicy urodzin oraz opiekę i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.
2. Za ++ rodziców Renatę, Tadeusza Pyka, dziadków Gertrudę, Ludwika Pyka, Cecylię, Andrzeja Szapoczka i ++ z pokrewieństwa.

 

WTOREK – 26.09.2023 –

6.30

18.00 Do Bożej Opatrzności, przez wstawiennictwo Matki Bożej jako podziękowanie za dar życia i otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie w intencji Marii Mrozek z okazji 70. rocznicy urodzin oraz Dary Ducha Świętego, zdrowie i potrzebne łaski dla córek i syna z rodzinami.

 

ŚRODA – 27.09.2023 – Wsp. św. Wincentego a Paolo

6.30 Za ++ Annę, Józefa Spyra, Marię, Pawła Pyka, ++ dziadków z obu stron, Katarzynę Koźlik, ++ z rodzin Spyra, Pyka, Roj i ++ kapłanów.

17.00
1. Za ++ Gintra, Eryka, Elżbietę Hawlicki, Anielę, Weronikę Ignacego, Edmunda Krzysteczko, Helenę, Herberta Szołtysek, Łucję, Stefana Wittek, ++ dziadków, sąsiadów i ++ z pokrewieństwa.
2. Za ++ Alojzego Paździor w rocznicę śmierci, Zofię, Pawła Paździor, Annę, Franciszka Badura, ++ z rodzin Jagła, Krzysteczko, Kuchta i Badura.

 

CZWARTEK – 28.09.2023 – Wsp. św. Wacława

6.30 Za + Teresę Nocoń na pamiątkę urodzin.

18.00
1. Za ++ Ryszarda Woźnica na pamiątkę urodzin, syna Janusza, Franciszka, Antoniego, Genowefę Woźnica, Agnieszkę Krzysteczko, Henryka, Dorotę Kłos, Ignacego, Małgorzatę, Augustynę, Bronisławę, Stanisława Skrzypczyk, Franciszka, Teresę Froncek, Marię Vogiel, Klarę Szyma, Ernesta Jaworek, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za ++ Różę, Alojzego, Agnieszkę, Małgorzatę, Pawła, Henryka Swoboda, Matyldę, Alojzego, Stefanię Jezusek, Rafała, Zofię, Jana Mucha, ++ dziadków i ++ z pokrewieństwa.

 

PIĄTEK – 29.09.2023 – Święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała

6.30 Za ++ Rozalię, Tomasza Pyka, Łucję, Henryka Gołeczka, dziadków, Konrada, Stefana Długaj, Martę Kot, Antoninę Makselon, Jana Kopel, ++ z rodzin Kula, Pyka, Gołeczka, Jędrzejczyk i dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00
1. Za ++ Marię, Franciszka Jędryczka, Jadwigę, Konrada, Antoniego, Henryka, Leonarda, Antoniego, Urszulę Kuchta, ++ dziadków, Leokadię Wilk, ++ z rodzin Zdzieblok, Widuch, Kasperczyk, Bartoszek i Strzodka.
2. Za ++ Leokadię, Jana Mryka, Gertrudę, Stefana, Józefa Strzodka, Franciszka, Marię Jędryczka, Eryka, Damiana Bujara, Ryszarda, Arkadiusza Falkus, Marcina Promny, Alfreda Grzesiczek, ++ dziadków, kapłanów, ++ z rodzin Mryka, Falkus, Fajkis, Zdzieblok, Kuchta i dusze w czyśćcu cierpiące.

 

SOBOTA – 30.09.2023 – Wsp. św. Hieronima

6.30 Za ++ Lidię Gancarczyk w rocznicę śmierci, męża Bernarda, Edwarda Kula, ++ z rodzin Gancarczyk, Szołtysek, Kula, Rybka, Michalski, Bartoszek, Szołtysek, ++ kapłanów, sąsiadów i dusze w czyśćcu cierpiące.

15.00 Dziękczynna w intencji ks. Jana Noconia z okazji 50. rocznicy kapłaństwa i z okazji urodzin.

18.00 Za ++ mamę Małgorzatę Domin w 2. rocznicę śmierci, ojca Pawła Domin, ++ dziadków i rodziców chrzestnych.

 

NIEDZIELA – 1.10.2023 – XXVI Niedziela Zwykła

8.00 W intencji solenizantów września.

10.30 Za ++ Serafinę, Alojzego Długaj, Janinę, Zygmunta Skrzydeł, Krystynę Skrzydeł, ++ szwagrów, szwagierkę, dziadków, rodziców chrzestnych, ++ z pokrewieństwa Długaj, Skrzydeł, Pawlas, Niewiadomski i dusze w czyśćcu cierpiące.

12.00 Za ++ tatę Andrzeja Rożek na pamiątkę urodzin ++ dziadków, teściów, chrzestnego, szwagra, Michała Rosa ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

16.30 Za ++ rodziców Helenę, Bronisława Delimat, ++ Ryszarda, Ewelinę Delimat, Wiesława Grela, Marię, Gerarda Szołtysek, oraz ++ dziadków.