PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 26 listopad – 3 grudzień 2023

NIEDZIELA – 26.11.2023 – Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

8.00 W intencji solenizantów listopada.

10.30 Za parafian w rocznicę poświęcenia kościoła.

12.00 O Boże błogosławieństwo w intencji dzieci do Chrztu Świętego: Lilianna Marzec, Nikodem Kukla, ich rodziców i chrzestnych.

16.30 Za ++ Franciszka, Różę Mijacz, dziadków, Leona Majowskiego, ++ z pokrewieństwa Mijacz, Hahn, Promny i Kaczmarski.

PONIEDZIAŁEK – 27.11.2023 –

1. Za ++ Czesława Tybor w rocznicę śmierci, żonę Hildegardę, rodziców Jana i Apolonię, Henryka, Gertrudę, Stefana, Jana, Martę Szołtysek, Gerarda Przybycin, Romana, Anielę Fajkis, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za ++ Marię Bartoszek, rodziców, Zygmunta Górskiego, Agnieszkę Szary, Cecylię, Jerzego Hudak, ++ z rodziny Bartoszek.

WTOREK – 28.11.2023 –

6.30 Za ++ Agnieszkę, Franciszka Mijacz, Edytę, Alfreda Teichgraber, rodziców i rodzeństwo z obu stron, Michała, Janinę Mijacz, Monikę Kozubek, Małgorzatę Swoboda, ++ z pokrewieństwa i ++ kapłanów.

18.00 Za ++ Rozalię Szołtysek w rocznicę śmierci, Wilhelma, Joachima, Alojzego, Elfrydę Szołtysek, Alojzego, syna Mariana, Otylię, Wincentego Organiściok, ++ dziadków, Marcina Promny, ++ z pokrewieństwa Szołtysek, Organiściok, Musioł, Fajkis i Mika.

ŚRODA – 29.11.2023 –

6.30 Za ++ Gertrudę, Edwarda Szołtysek, Genowefę, Rajmunda Soremba, Franciszkę, Ignacego Musioł, Joannę, Pawła Soremba i ++ z pokrewieństwa.

17.00 Za ++ Łucję Kowol w 2. rocznicę śmierci, męża Jana, ++ rodziców i rodzeństwo z obu stron, ++ z rodzin Promny, Nocoń, Bertę, Eryka Kincer i ++ z pokrewieństwa.

CZWARTEK – 30.11.2023 – Święto św. Andrzeja, Apostoła

6.30 Za ++ Korneliusza Słomka w 6. rocznicę śmierci, Marię, Alfonsa Słomka, Katarzynę, Alojzego Szołtysek i dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00 Za ++ Irenę, Erwina Jeziorski, Lidię, Erwina Waluga, ++ z rodzin Jeziorski, Waluga, Piechaczek, Gołąbowski i dusze w czyśćcu cierpiące.

PIĄTEK – 1.12.2023 –

6.30 W intencjach czcicieli NSPJ.

1. O Boże błogosławieństwo w intencji dzieci komunijnych i ich rodziców.
2. Za ++ Tadeusza, Gertrudę, Jana Grabiec, Wilhelma, Marię Rybka, Arkadiusza Ryszarda Falkus, Edwarda Kula, Jana Majowskiego, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

SOBOTA – 2.12.2023 –

6.30 W intencjach Żywego Różańca.

18.00 Za ++ Antoniego, Kornelię, Tomasza Karcz, ++ z rodzin Szołtysek, Skutela, Pfajfer, Osiński, Szmit i dusze w czyśćcu cierpiące.

NIEDZIELA – 3.12.2023 – I Niedziela Adwentu

8.00 Za ++ Zofię, Wincentego Nocoń, dziadków, Martę, Emanuela Macha, Annę, Alojzego Kula, Genowefę, Romana Nocoń, Agnieszkę, Franciszka Mijacz, Reginę Faber, Różę, Franciszka Tłuczykąt, ++ z pokrewieństwa Nocoń, Krzysteczko, ++ sąsiadów i kapłanów.

10.30 Za ++ Romana, Ryszarda, Dariusza, Edmunda, Waleskę Jendrychowski, Konrada, Marię, Ericha, Pawła Sobczyk, Elżbietę, Zygmunta, Kazimierza Giełda, ++ dziadków z obu stron, ++ z pokrewieństwa Jendrychowski, Stareczek, Roj i Manderla.

12.00 Za + Alfreda Bartoszek od sąsiadów.

16.30 Za + Gabriela Mryka od koleżanek i kolegów z rocznika 1985.