PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 4 – 11 kwiecień 2021

NIEDZIELA – 4.04.2021 – Zmartwychwstanie Pańskie

8.00 Z prośbą o szybki powrót do zdrowia Witolda Sosnala.

10.30 Do Miłosierdzia Bożego, MB Nieustającej Pomocy, św. Rity w podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze i zdrowie dla całej rodziny z okazji 40. rocznicy urodzin Marcina Musioł oraz ku czci św. Kosmy i Damiana w podziękowaniu za otrzymane łaski z okazji 30. lecia Apteki Prywatnej „Medico” w Paniówkach.

12.00 Za ++ Pawła Szymeczko w 7. rocznicę śmierci, rodziców Zofię i Alfonsa Szymeczko, teściów Cecylię i Roberta Papkala, szwagrów Czesława Grabińskiego, Czesława Mercik, Alfonsa, Teresę Szwamberger, ++ kuzynów, sąsiadów i ++ z pokrewieństwa.

16.30 Dziękczynna z okazji 35. rocznicy Chrztu Świętego Agnieszki i Aleksandra.

PONIEDZIAŁEK – 5.04.2021 – 

8.00 

10.30 Za + Eleonorę Leks w 30. dzień po śmierci.

12.00 Za ++ Witolda Popiołek oraz całą rodzinę Tomasza, Doroty i Barbary Popiołek.

WTOREK – 6.04.2021 – 

6.30 

18.00 Do Miłosierdzia Bożego, MB Częstochowskiej jako podziękowanie za otrzymane łaski z okazji 50. rocznicy urodzin Lucyny Teichgraber, z prośbą o zdrowie i dalszą opiekę Bożą dla całej rodziny.

ŚRODA – 7.04.2021 – 

8.00 Za seniorów, emerytów i rencistów.

17.00
1. Za ++ Anielę Krzysteczko w rocznicę śmierci, 2 mężów Eugeniusza, Henryka, syna Grzegorza, rodziców, teściów, Elżbietę, Herberta Gajda, Pawła Szymeczko, ++ chrzestnych, ++ z rodzin Paździor, Kuchta, Ratka, Szołtysek i Gajda.
2. Za ++ Józefa, Franciszka, Anielę, Gerarda, Franciszka, Kacpra, Zofię Szołtysek, Michała, Franciszkę, Pawła, Marię, Wojciechę Sobota, Helenę, Rudolfa Kupski, Amalię, Stanisława Okoń, Krystynę, Stanisława Sobota, Matyldę Piszczelok, Helenę, Huberta Kotulla, Annę Kisiela, Adelajdę Patoń, ++ z pokrewieństwa Sobota, Szołtysek i Piszczelok.

CZWARTEK – 8.04.2021 – 

6.30 

18.00
1. Za ++ Marię, Franciszka, Leona, Ryszarda Łukwinski, Stanisławę, Stefana, Martę, Jana, Zygmunta, Floriana Nagengast, 2 bratowe, 2 szwagrów, dziadków z obu stron, Marka Herisz, ks. Jana Jabłońskiego, ++ z rodzin Jachnik, Malik, Kot, Pyka, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za ++ Marię, Pawła Pyka, Benedykta, Ryszarda, Dorotę Kupka, Katarzynę Koźlik, Alojzego, Leona, Kornelię Promny, ++ dziadków, Tadeusza, Renatę Pyka, Józefa Krawiec, Jana, Teresę Żymełka, ++ z rodzin Pyka, Jachnik, Malik i Łukwiński.

PIĄTEK – 9.04.2021 – 

6.30 Za + Henryka Pilny w 30. dzień po śmierci.

18.00
1. Za ++ Herberta Gajda na pamiątkę urodzin, żonę Elżbietę, Teresę, Emila Pyka, Roberta, Henryka Naglik, Martę, Ernesta, Ludwika, Reinholda Kula, ++ dziadków, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za ++ Jana, Zofię Musioł, Wiktorię, Jerzego, Antoniego Jeutner, Maksymiliana Spyra, Wincentego, Leokadię Musioł, Annę, Franciszka Szołtysek, Agnieszkę, Bernarda, Franciszka Fajkis, Helenę Biela, ks, Jana Kurpas i ++ z pokrewieństwa.

SOBOTA – 10.04.2021 – 

6.30 

18.00
1. Za ++ Pawła, Anielę, Henryka, Łucję Domin, Matyldę, Eryka Hahn, dziadków, Franciszka Kozubek, Janinę Piecha, Ignacego Bartoszek, Erykę, Wilhelma Musioł, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za ++ Franciszka Botor w rocznicę śmierci, Gertrudę, Ewalda Botor, Emilię, Alojzego Michalski, ++ dziadków, Annę, Henryka Kandziora, Lidię Lauterbach, Helenę Biela, Małgorzatę, Józefa Pilny i ++ z pokrewieństwa.
Po Mszy św.: Chrzest Święty: Mikołaj Olejniczak, Maksymilian Olejniczak.

NIEDZIELA – 11.04.2021 – Niedziela Miłosierdzia Bożego

8.00 Za ++ Anielę Bartoszek na pamiątkę urodzin, męża Jana, Otylię, Teodora, Stefana Fajkis, Martę, Stanisława Bartoszek, ++ dziadków i ++ z pokrewieństwa.

10.30 Za parafian.

12.00 Do Miłosierdzia Bożego, MB Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.

16.30 Za ++ Janusza, Julię, Edwarda Głodała, Halinę, Alojzego Kowol, dziadków, Leokadię, Wacława Sztuba, Bogusława Palenga, Krzysztofa Korach, Mariannę Lewandowską, ks. Jana Kurpas, Witolda Moskała, ++ z pokrewieństwa Kowol, Nocoń, Goławski i Szindler.