PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 5 – 12 czerwiec 2022

NIEDZIELA – 5.06.2022 – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

8.00 Za ++ rodziców, dziadków i braci.

10.30 Za + Ewalda Brosz na pamiątkę 80. urodzin od żony, dzieci i wnuków.

12.00 Do Miłosierdzia Bożego, za wstawiennictwem MB Nieustającej Pomocy, św. Jana Kantego jako podziękowanie za 55 lat posługi kapłańskiej ks. Jana Piwczyka, z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej.

14.00 Ślub: Paweł Kowalczyk – Dorota Makselon.

16.30 Za ++ Alojzego Kołodziej na pamiątkę urodzin, żonę Marię, Agnieszkę, Marię Kołodziej, Wiktora, Agnieszkę Morgała, Romana Górecki, Piotra Żyła, Konrada, Monikę Hawełka, ++ dziadków, ++ z pokrewieństwa Kołodziej, Stachura, Swoboda, Janota, Luks i Długaj.

PONIEDZIAŁEK – 6.06.2022 – Święto NMP Matki Kościoła

6.30 Za + Ewalda Brosz od Wspólnoty Różańcowej.

1. Za ++ Anetę Waniek na pamiątkę urodzin, ojca Leona w rocznicę śmierci i ++ z rodziny.
2. Za ++ Zygmunta Górskiego w 4. rocznicę śmierci, jego rodziców i rodzeństwo.

WTOREK – 7.06.2022 –

6.30 Za ++ Gertrudę Pyka w rocznicę śmierci, Ludwika, Tadeusza, Renatę Pyka, ++ dziadków, teściów, ++ z rodzin Michalski i Pyka.

18.00 Za ++ Leona Szołtysek, Joachima Pyka, Krystynę Skrzydeł, Iwonę Wawoczny, ++ dziadków i ++ z pokrewieństwa.

ŚRODA – 8.06.2022 – Wsp. św. Jadwigi, królowej

6.30 Za ++ Eryka Włodarz, Ewalda Brosz i Ryszarda Jeutner od znajomych z rocznika 1942.

1. Za ++ Andrzeja Rozmus w rocznicę śmierci, rodziców, rodzeństwo, teściów Cecylię, Tomasza Kot, ++ z pokrewieństwa Kot, Fojt, Szołtysek, Rozmus i Pyka.
2. Za ++ rodziców Renatę, Zygmunta Kozubek, wnuka Kamila, dziadków z obu stron, teściów Eleonorę, Henryka Kowalski, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

CZWARTEK – 9.06.2022 – Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana

6.30 Za ++ Wiktora Piszczelok w rocznicę śmierci, rodziców, rodzeństwo, Marię, Antoniego, Oskara Kowol, Magdalenę, Henryka Nieradzik, dziadków, Jana, Gerdę Grzywok, ++ z pokrewieństwa Piszczelok, Kowol i dusze w czyśćcu cierpiące.

12.00 Ślub: Patrick Ebelt – Vanessa Ebelt.

1. Za ++ Helenę, Józefa, Huberta Piecha, Annę, Jerzego Kowol, Józefa Kowol, Stefana Krzymyk, dziadków, Józefa Organiściok, Elfrydę, Ryszarda Kleczka, Gerarda Nocoń, Mariana Leszek, ++ z rodzin Piecha, Kowol, Zaczek, Mryka, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za ++ brata Zygfryda Bartoszek w 1. rocznicę śmierci, rodziców, teściów, ++ z pokrewieństwa Piecha i Dudek.

PIĄTEK – 10.06.2022 –

6.30 Za ++ Agnieszkę, Pawła Loska, Elfrydę, Emila Kubicki, Kunegundę, Jana Hirsz, Anielę, Franciszka Loska oraz ++ z rodzin Kubicki, Lasiński, Hirsz i Kisiela.

16.00 W intencji uczniów klas 8., wychowawców, nauczycieli i rodziców z okazji ukończenia edukacji w naszej Szkole Podstawowej.

1. Za ++ ojca Pawła Malik, Michała, Edwarda Rosa, Andrzeja Rożek, ++ z pokrewieństwa Woźnica, Malik, Kot, Romik, Pawlas i dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za ++ Magdalenę, Wilhelma Włodarz, rodziców z obu stron, Martę, Piotra Wójcik, ++ z rodzin Włodarz, Kot, Musioł, Bartoszek, Widera, Smyczek, Kowol, Tadeusza Norek i dusze w czyśćcu cierpiące.

SOBOTA – 11.06.2022 – Wsp. św. Barnaby

6.30 Za + Czesława Roszkowskiego od rodziny Michalskich.

13.00 Ślub: Bartosz Giołbas – Sandra Michocka.

1. Za ++ Katarzynę, Romana, Franciszkę, Teodora Promny, Albinę, Konstantego Mijacz, Jadwigę, Ludwika Szołdra, Gertrudę, Alojzego Mansfeld, rodziców chrzestnych, sąsiadów i ++ z pokrewieństwa Promny i Mijacz.
2. Za ++ Gertrudę, Wilhelma, Zygmunta, Mirosława Mika, Anielę, Ryszarda Wojciechowski, Genowefę Mijacz, Bogusława Leśnik, Damazego Lauterbach, Antoniego Mazurek, ++ dziadków, ++ z pokrewieństwa Kula, Mika i Wojciechowski.

NIEDZIELA – 12.06.2022 – Uroczystość Trójcy Świętej

8.00 Za + Ewalda Brosz od sąsiadów.

10.30 Za ++ Stanisława Kuśnierz w 1. rocznicę śmierci, jego siostrę Urszulę w 2. rocznicę śmierci oraz ++ z rodzin Stępel i Kuśnierz.

12.00 O Boże błogosławieństwo i opiekę Aniołów Stróżów w intencji rocznych dzieci: Amelia Stachowicz, Hanna Tabath, Emilia Sułkowska, Hanna Szołtysek, ich rodziców i chrzestnych.

16.30 Za + Wojciecha Paszek.