PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 7 – 14 kwiecień 2024

NIEDZIELA – 7.04.2024 – Święto Miłosierdzia Bożego

8.00 Za ++ Wincentego, Zofię, Stefana Nocoń, dziadków, Martę, Emanuela Macha, Annę, Alojzego Kula, Genowefę, Romana Nocoń, Agnieszkę, Franciszka Mijacz, Reginę Faber, Różę, Franciszka Tłuczykąt, ++ sąsiadów, kapłanów, ++ z pokrewieństwa Nocoń i Krzysteczko.

10.30 Za ++ męża Leona w rocznicę śmieci, Teodora, Franciszkę, Jolantę Mryka, Franciszka, Marię Miczka, wnuczkę Iwonę Wawoczny, ++ z rodzin Mryka, Miczka, Szołtysek, Pyka, Zaremba, Plaza, Paluch, Nocoń, ++ sąsiadów i dusze w czyśćcu cierpiące.

1. Podziękowanie Sercu Jezusa, Matce Bożej, św. Józefowi oraz św. Teresie za przeżyte 90 lat, otrzymane łaski, prosząc o dalsze błogosławieństwo, zdrowie i opiekę dla Teresy Dylus i całej rodziny.
2. Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo MB Częstochowskiej z podziękowaniem za otrzymane łaski z okazji 60. rocznicy urodzin Andrzeja Gancarczyk, z prośbą o łaskę zdrowia i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

16.30 Za + Alfreda Musioł w 1. rocznicę śmierci.

PONIEDZIAŁEK – 8.04.2024 –

6.30 Za + Alicję Gołąb w 30. dzień po śmierci.

18.00 Za ++ Adelajdę, Józefa Paszek, Zofię, Wiktora, Eugeniusza, Marię, Wiesławę Słaboń, Pawła Mazurek, Ludwika, Józefa, Łucję, Leona Pilny, dziadków z obu stron i dusze w czyśćcu cierpiące.

WTOREK – 9.04.2024 –

6.30 Za ++ Herberta Gajda, żonę Elżbietę, Teresę, Emila Pyka, Roberta, Henryka Noglik, Martę, Ernesta, Ludwika, Reinholda Kula, ++ dziadków i ++ kapłanów.

18.00 Za ++ Stefana Szołtysek w 3. rocznicę śmierci, rodziców, teściów, ++ z rodzin Szołtysek, Szczygieł, Musioł, Kula, Rybka, Kowol, Swoboda, Nocoń i ++ kapłanów.

ŚRODA – 10.04.2024 –

6.30 Za ++ Marię, Pawła Pyka, Elżbietę, Benedykta, Dorotę, Ryszarda Kupka, Katarzynę Koźlik, Kornelię, Alojzego, Leona Promny, ++ dziadków, Tadeusza, Renatę Pyka, Józefa Krawiec, Teresę, Jana Żymełka, ++ z rodzin Pyka, Jachnik, Łukwiński i Malik.

17.00 Do Opatrzności Bożej, MB Nieustającej Pomocy, św. Barbary z podziękowaniem za otrzymane łaski z okazji 50. rocznicy urodzin Kazimierza Włodarczyk, z prośbą o łaskę zdrowia, Boże błogosławieństwo i Dary Ducha Świętego dla całej rodziny.

CZWARTEK – 11.04.2024 –

6.30 Za ++ Jerzego, Łucję Stalica, Pawła, Franciszkę, Teresę, Ewalda, Erykę Pindur, Helmuta, Edeltraudę Cieplik i dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00 Za + ks. Jana Kurpas w rocznicę jego urodzin.

PIĄTEK – 12.04.2024 –

6.30 Za + Małgorzatę Roj od służby liturgicznej.

1. Uroczysta Msza św. sprawowana z ks. biskupem Grzegorzem na rozpoczęcie kanonicznej wizytacji parafii.
2. Za ++ Teresę, Romana, Marcina, Bronisława, Danutę, Leokadię Winkler, Annę, Karola, Romana Roskosz, Genowefę, Zygmunta Szindler, Wiesława Jaszkowic i ++ z pokrewieństwa.

SOBOTA – 13.04.2024 –

6.30 Za ++ Bernarda Gancarczyk w rocznicę śmierci, Lidię Gancarczyk, Edwarda Kula, ++ z rodzin Gancarczyk, Szołtysek, Kula, Rybka, Michalski, Bartoszek, Szołtysek, ++ kapłanów, sąsiadów i dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00 W intencji przyjmujących sakrament bierzmowania o Dary Ducha Świętego i odwagę świadectwa dla nich.

NIEDZIELA – 14.04.2024 – III Niedziela Wielkanocna

8.00 Za ++ Edmunda, Annę Wilczyński, ich rodziców, rodzeństwo z obu stron, Antoninę Makselon, Marię, Bernarda Pisarek, ++ z rodzin Wilczyński, Paszek, Ćmok, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

10.30 Za ++ Augustynę Musioł w rocznicę śmierci, męża Bernarda, syna Bronisława, zięciów Jerzego i Joachima, Adelajdę, Kazimierza Balik, ++ dziadków, chrzestnych, sąsiadów i ++ z rodzin Musioł i Paluch.

12.00 Za ++ Janusza, Julię, Edwarda Głodała, Halinę, Alojzego Kowol, Leokadię, Wacława Sztuba, dziadków, chrzestnych, Bogusława Palenga, Krzysztofa Korach, Mariannę Lewandowską, ks. Jana Kurpas i ++ z pokrewieństwa.

16.30 Do Miłosierdzia Bożego, przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II z podziękowaniem za otrzymane łaski z okazji 40. rocznicy urodzin Jolanty Szołtysik, prosząc o dalszą opiekę i błogosławieństwo dla solenizantki i całej rodziny.