PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 7 – 14 luty 2021

NIEDZIELA – 7.02.2021 – IV Niedziela Zwykła

8.00 Za + Anielę Bartoszek w 30. dzień po śmierci.

10.30 Za + Renatę Podsiadło od rodzin Hawlicki, Pawlas, Jasztal i Romik.

12.00 W podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze, opiekę św. Anny z okazji 40. rocznicy urodzin Krzysztofa Małachowskiego.

16.30 Za ++ Henryka, Elżbietę, Rafała Stalica, Bernarda, Alfreda, Adolfa, Marię, Marcina, Leokadię Wilk, Gertrudę, Wincentego Kraiński, Franciszkę Macha, Tomasza Mryka, Małgorzatę Kruszyna, Agnieszkę, Pawła Nocoń, Jadwigę, Pawła Drobik, ++ dziadków i ++ kapłanów.

PONIEDZIAŁEK – 8.02.2021 – 

6.30 Za ++ Annę, Franciszka, Zygmunta, Mateusza Kowol, rodziców, rodzeństwo, Pawła Bednarczyk, ++ z rodzin Kowol, Długaj, Achtelik, Sobota, Dymarz, Badura i ++ z pokrewieństwa.

18.00 Za ++ Alojzego Kołodziej w 6. rocznicę śmierci, żonę Marię, dziadków, ++ z pokrewieństwa Kołodziej, Stachura, Swoboda, Długaj, Janota, Hawełka i Morgała.

WTOREK – 9.02.2021 – 

6.30 Za + Józefa Wiśniewskiego, ++ z rodziny Wiśniewski, Kucharczyk, Backi i Woźnica.

18.00 Za + +  Annę i Alojzego Niestrój w rocznicę śmierci, Józefa i Otylię Pucher, ich synów Józefa i Antoniego, ++ z rodzin Niestrój, Pucher, Musioł, Morawiec i Czech, Anetę Waniek, Leona Nocoń, Piotra Nowak i dusze w czyśćcu cierpiące.

ŚRODA – 10.02.2021 – Wsp. św. Scholastyki

6.30 Za ++ Emilię, Tomasza, Anielę Kowol, Annę, Andrzeja, Eugeniusza Kosiński, Łucję Szołtysek, Benedykta Swoboda, Pawła Bartoszek, Mariana Świerkot, ++ dziadków, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

17.00 Za ++ Różę Kot w rocznicę śmierci, Alojzego, Gertrudę, Józefa, Norberta Kot, Wilhelma, Gertrudę, Rudolfa, Edwarda, Leona, Anielę Swoboda, Mariannę, Czesława Garus i ++ z pokrewieństwa.

CZWARTEK – 11.02.2021 – Wsp. NMP z Lourdes

6.30 

18.00  Za ++ Wilhelma, Marię, Ignacego Bartoszek, Jana, Andrzeja, Teodora, Paulinę, Hildegardę, Waltera Muszalik, Konrada, Łucję Szołtysek, Wiktora Mazurek, Dariusza, Władysława Sarkowicz, Ulryka Galański, Eugeniusza Niedobecki, Dorotę, Stefana Piesiur, Maksymiliana, Irenę Korkus.

PIĄTEK – 12.02.2021 – 

6.30 

18.00 Za ++ Annę, Eryka Kowol, Norberta Kowol, Krystynę Machura, dziadków, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

SOBOTA – 13.02.2021 – 

6.30 Za ++ Henryka Szołtysek w rocznicę śmierci, żonę Gertrudę, syna Stefana, Czesława Tybor, Gerarda Przybycin, dziadków, Teodora, Zofię, Jana, Martę Szołtysek, Franciszka Rybka, Romana, Anielę Fajkis, Jana, Agnieszkę Morawiec, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00 O Boże błogosławieństwo w intencji czcicieli MB Fatimskiej.

NIEDZIELA – 14.02.2021 – VI Niedziela Zwykła

8.00 Za ++ Konrada Długaj na pamiątkę urodzin, rodziców Zofię, Konstantego Długaj, Rozalię, Tomasza Pyka i ++ z pokrewieństwa.

10.30 Za ++ męża Romana Szukała na pamiątkę 90. urodzin, syna Alojzego, Różę, Adama, Szczepana, Marię, Edmunda, Helenę Szukała, Franciszka, Agnieszkę, Alfonsa, Emanuela, Anielę, Romana, Erykę Macha, Henryka Malik, Alfonsa Kurpas, ++ z pokrewieństwa Macha i Szukała.

12.00 O Boże błogosławieństwo i opiekę Aniołów Stróżów w intencji rocznych dzieci: Bruno Krzysteczko, Zofia Janota, Franciszek Skutela, Filip Kowol, ich rodziców i chrzestnych.

16.30 Do Miłosiernego Boga, przez wstawiennictwo Matki Najświętszej i św. Ojca Pio z prośbą o błogosławieństwo, łaskę zdrowia dla Marii i Ewalda Brosz oraz wszystkich bliskich.