PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 7 – 14 maj 2023

NIEDZIELA – 7.05.2023 – V Niedziela Wielkanocna

8.00 Za ++ ojca Henryka Malik, teściów Janinę, Jana Nocoń, Marcina Malec, ++ dziadków, Renatę, Zygmunta Kozubek, Tadeusza Selega, ++ z pokrewieństwa.

10.30 Za ++ Maksymiliana Kubosz w rocznicę śmierci, Klarę, Tomasza, Helenę, Bolesława Kubosz, Zofię, Ryszarda Macha, ++ z rodzin Swoboda, Macha i Górka.

12.00 Do Bożej Opatrzności w intencji małżonków Urszuli i Józefa Krawiec z okazji 50. rocznicy ślubu z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla jubilatów i całej rodziny.

16.30 Za + męża, ojca i dziadka Ewalda Brosz w 1. rocznicę śmierci.

 

PONIEDZIAŁEK – 8.05.2023 – Uroczystość św. Stanisława

6.30 Za + Jerzego Omozik w 1. rocznicę śmierci.

18.00 Za ++ Stefana, Marię, Krystynę, Annę, Lucynę Bartoszek, Łucję, Rudolfa Szymeczko, Małgorzatę, Ryszarda Kluczek, Annę, Joachima Woźnica, Annę Rzepka, Różę Zielińską, Alojzego, Antoniego Macha i ++ z pokrewieństwa.

 

WTOREK – 9.05.2023 –

6.30 Za + Alfreda Musioł w 30. dzień po śmierci.

18.00 Za ++ Wiktora Mazurek w 10. rocznicę śmierci, Różę, Pawła, Zofię Mazurek, Marię, Wilhelma, Ignacego Bartoszek, Konrada Malcherek, Jana Muszalik, Łucję, Konrada Szołtysek, Łucję, Dominika Spadek, ++ dziadków, ++ z pokrewieństwa.

 

ŚRODA – 10.05.2023 –

6.30 Za ++ Marię Pakura w rocznicę śmierci, Józefa, Antoniego, Martę Pakura, Konstantynę, Szczepana Swoboda, ks. Leonarda Swoboda, Jadwigę, Łucję, Wacława Kurpas, Anielę, Pawła Nocoń, ++ z pokrewieństwa Swoboda, Tabath, Teichgraber, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

17.00 Za + Iwonę Wawoczny w rocznicę śmierci, ++ dziadków, Anetę Waniek i ++ z rodziny.

 

CZWARTEK – 11.05.2023 –

6.30 Za ++ Annę, Wacława Głuch, ich rodziców, rodzeństwo, Sebastiana, Jerzego, Jana Janyga, Jadwigę, Pawła Kotyczka, Ewalda Brosz, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00 Do Bożej Opatrzności, przez wstawiennictwo Matki Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże, zdrowie i Dary Ducha Świętego dla Agaty Włodarczyk z okazji 18. urodzin.

 

PIĄTEK – 12.05.2023 –

6.30

18.00 Za ++ Antoninę, Konstantego Uciecha, Urszulę, Henryka Łotysz, jego rodziców, Alfreda Biela, Cecylię, Józefa Krzysteczko, Pawła, Romana, Elżbietę, Hildegardę Uciecha, ++ z rodzin Mryka, Unfericht, Macha, Nocoń i dusze w czyśćcu cierpiące.

 

SOBOTA – 13.05.2023 –

6.30

18.00 W intencjach czcicieli MB Fatimskiej.

 

NIEDZIELA – 14.05.2023 – VI Niedziela Wielkanocna

8.00 Za ++ Konrada Nocoń w rocznicę śmierci, jego rodziców, rodzeństwo, Marię, Franciszka, Anielę, Alfreda, Annę, Stanisława Woźnica, Magdalenę, Benedykta Swoboda, Gertrudę Kucz, ++ z pokrewieństwa Woźnica, Nocoń, Swoboda i Lipa.

10.30 W intencji dzieci przystępujących do I Komunii Świętej i za ich rodziny.

12.00 Za ++ rodziców Janinę, Zygmunta Skrzydeł, Serafinę, Alojzego Długaj oraz Krystynę Skrzydeł, chrzestnych, dziadków, szwagierkę, szwagrów, ++ z pokrewieństwa Skrzydeł, Długaj, Pawlas i Niewiadomski.

16.30 Za ++ Bożenę Musielak w rocznicę śmierci, Czesława, Zofię Dubiel i ++ z rodziny.