PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 8 – 15 lipiec 2018

NIEDZIELA – 8.07.2018 – XIV Niedziela Zwykła

8.00 Za ++ Wincentego Musioł w rocznicę śmierci, żonę Leokadię, Alfreda, Alfonsa Pyka, ++ z rodzin Szołtysek, Fajkis, Kowol, Kaszek i ++ dziadków.

10.30
1. Za ++ Kunegundę Musioł w rocznicę śmierci, męża Romana, ++ rodziców Gertrudę i Józefa Benisz, teściów Teodora, Florentynę Musioł, Jana, Annę Wyciślik, Stefanię Kudelko, Jadwigę Wyciślik, ++ z pokrewieństwa Musioł, Benisz i Bartoszek.
2. O Boże błogosławieństwo i opiekę Anioła Stróża w intencji rocznego dziecka Henryka Głodała.
Po Mszy św.: Chrzest Święty – Franciszek Poborski

16.30 Do Bożej Opatrzności, MB Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo, zdrowie dla Leonarda Kurpas z okazji 80-tej rocznicy urodzin oraz o Boże błogosławieństwo dla rodziny.

PONIEDZIAŁEK – 9.07.2018 –

18.00
1. Za ++ Gintra, Elżbietę, Eryka Hawlicki, Anielę, Ignacego, Edmunda Krzysteczko, Helenę, Herberta Szołtysek, ++ dziadków, ++ sąsiadów, ++ z pokrewieństwa Krzysteczko, Janota i Lis.
2. Za ++ Martę, Józefa, Gertrudę Woźnica, Jana, Annę, Jadwigę Wyciślik, Stefanię Kudelko, Pawła Malik, Anielę, Zbigniewa Romik, Józefa Organiściok, Henryka Woźnica, Andrzeja Rożek, Michała Rosa, ++ dziadków, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

WTOREK – 10.07.2018 – 

6.30 Za ++ Jana, Zofię Musioł, Wiktorię, Jerzego, Antoniego Jeutner, Maksymiliana Spyra, Wincentego, Leokadię Musioł, Franciszka Szołtysek, Agnieszkę, Bernarda, Franciszka Fajkis, ks. Jana Kurpas i ++ z pokrewieństwa.

ŚRODA – 11.07.2018 – Święto św. Benedykta

17.00 Za ++ rodziców Józefa, Gertrudę Matula, Sebastiana, Jana Wróbel, Magdalenę, Pawła, Mariana Wyrobek, ++ dziadków z obu stron, Teresę, Zdzisława, Michoń, Lidię Lauterbach oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

CZWARTEK – 12.07.2018 – Wsp. św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu

18.00 Za ++ Elfrydę Kleczka w rocznicę śmierci, Annę, Alojzego Niestrój, ++ dziadków, Elżbietę, Józefa Mryka, Stefana Krzymyk, Huberta Piecha, Józefa Organiściok, ++ kapłanów i ojców franciszkanów.

PIĄTEK – 13.07.2018 – Wsp. św. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta

18.00
1. O Boże błogosławieństwo w intencji czcicieli MB Fatimskiej.
2. Za + Zygmuta Górskiego od sąsiadów z ul. Dębowej.

SOBOTA – 14.07.2018 – 

6.30 Za ++ Jana Sadecki w rocznicę śmierci, rodziców Elżbietę, Bolesława Sadecki, Wilhelma Kisiel, ++ dziadków z obu stron i ++ z pokrewieństwa.

16.00 Ku czci Najwyższego Kapłana w intencji ks. Grzegorza Szołtysek z okazji 25-lecia kapłaństwa.

18.00 Za ++ Benedykta Konopka w 6. rocznicę śmierci, Gertrudę, Wiktora Konopka, Łucję, Józefa, Pawła, Anielę Kowol, Józefa Laby, Małgorzatę Wieczorek, ++ z pokrewieństwa Konopka, Kowol, Rajca, Pilny i dusze w czyśćcu cierpiące.

NIEDZIELA – 15.07.2018 – XV Niedziela Zwykła

8.00 Za ++ ojca Andrzeja Muszalik na pamiątkę urodzin, chrzestnego Dariusza Sarkowicz i dziadków z obu stron.

10.30 O Boże błogosławieństwo w intencji dzieci do Chrztu Świętego: Jakub Jan Opałka, Antoni Mokry, Marcel Szołtysek, ich rodziców, chrzestnych i wszystkich bliskich.

13.00 Do Boskiej Opatrzności, przez wstawiennictwo MB Częstochowskiej, św. Józefa i św. Rity z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę dla całej rodziny z okazji 25-tej rocznicy ślubu Jadwigi i Bogusława Janota.

16.30 Za ++ Jana Gołąb w rocznicę śmierci, Magdalenę, Józefa Niewięć, Elfrydę, Antoniego, Irenę Gołąb, Mariana, Magdalenę, Pawła Wyrobek, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.