PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 8 – 15 październik 2023

NIEDZIELA – 8.10.2023 – XXVII Niedziela Zwykła

8.00 Za + Marię Swoboda od sąsiadów z ul. Gliwickiej, Zwycięstwa i Kłodnickiej.

10.30 Za + Leona Żymełka w 30. dzień po śmierci.

12.00 Za ++ Andrzeja Rożek w rocznicę śmierci, Pawła, Helenę Malik, Michała Rosa,++ teściów, szwagra, ++ z pokrewieństwa Malik, Woźnica, Romik, Pawlas, Kot i Richter.

16.30 Za ++ Pawła Roj, ojca Alojzego, dziadków Marię, Józefa Jachnik, Julię, Aleksandra Roj, ciocie, wujków, Erykę, Konrada Papkala, ++ z pokrewieństwa Roj, Jachnik, Bujara, Chwiołka, Kołodziej, Fajkis, Malina i dusze w czyśćcu cierpiące.

PONIEDZIAŁEK – 9.10.2023 –

6.30 Za + Stefanię Minkowską od brata Andrzeja z żoną i córkami.

18.00 Za + męża Andrzeja Dudek w rocznicę śmierci, ++ z pokrewieństwa Kaszek, Dudek, Piecha i Zalewski.

WTOREK – 10.10.2023 –

6.30 Za ++ Marię Włodarz w 15. rocznicę śmierci, rodziców Martę i Jana, brata Rafała, ++ z rodzin Włodarz i Grychtoł.

18.00 Za ++ Rudolfa Luks na pamiątkę urodzin, żonę Teresę, Mariannę, Władysława Masłocha, ++ dziadków, Jacka Barańczyk, ++ z rodzin Luks, Janota, Masłocha, Kołodziej i dusze w czyśćcu cierpiące.

ŚRODA – 11.10.2023 –

6.30 O radość wiekuistą dla ciotki Gryjty od rodzin Nocoń, Szymecki, Gancarczyk, Nocoń i Promny.

1. Za ++ Franciszka Musioł w rocznicę śmierci, żonę Adelajdę, Anetę Waniek, Leona, Alfreda, Cecylię Nocoń, Iwonę Wawoczny, ++ dziadków i ++ z rodzin Niestrój, Morawiec, Piotra Nowak.
2. W intencji Grupy Liturgicznej o Boże błogosławieństwo i światło Ducha Świętego na posługę we wspólnocie parafialnej i wszelkie łaski, potrzebne w naszych rodzinach.

CZWARTEK – 12.10.2023 –

6.30 Za + Leona Żymełka od sąsiadów z ul. Zwycięstwa.

18.00 Za ++ Alojzego Kot na pamiątkę urodzin, Różę, Gertrudę, Józefa, Norberta Kot, Henryka Halasz, Erwina Nocoń, Wilhelma, Gertrudę, Rudolfa, Edwarda, Leona, Anielę Swoboda, Mariannę, Czesława Garus i ++ z pokrewieństwa.

PIĄTEK – 13.10.2023 – Wsp. bł. Honorata Koźmińskiego

1. W intencjach czcicieli MB Fatimskiej.
2. Za ++ Gertrudę, Józefa, Hermana Matula, Sebastiana, Jana Wróbel, Magdalenę, Pawła, Mariana Wyrobek, Lidię Lauterbach, Teresę, Zdzisława Michoń, ++ dziadków i dusze w czyśćcu cierpiące.

SOBOTA – 14.10.2023 –

6.30 Za ++ Józefa, Jana, Marię Pawlas, Martę, Józefa, Gertrudę Woźnica, Anielę, Zbigniewa, Grzegorza Romik, Helenę, Pawła Malik, Franciszka Richter, Stefana Kurpas, Andrzeja Rożek, Michała Rosa, ++ dziadków, chrzestnych, sąsiadów, kapłanów, nauczycieli, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00 Za ++ ojców Edwarda Kula i Erwina Nocoń na pamiątkę ich urodzin, ++ dziadków Kula, Nocoń, Rybka, Swoboda, Stefana Szołtysek, Andrzeja Wieczorek, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

NIEDZIELA – 15.10.2023 – XXVIII Niedziela Zwykła

8.00 Za ++ Łucję, Benedykta Szołtysek, Henryka, Gertrudę, Szczepana, Zygmunta Gemander, Annę Władarz, Marię Szołtysek, Joannę Nocoń, ++ z rodziny Szołtysek, Władarz, Gemander, Rusin i dusze w czyśćcu cierpiące.

10.30 Za ++ siostry Teresę Swoboda i Anielę Słomka, rodziców Elfrydę i Alojzego Swoboda, ++ z rodzin Swoboda, Macha i Słomka.

12.00 Za ++ Józefa Malik, Matyldę, Pawła Kot, syna Pawła, Walentego, Marię Musioł, Szymona, Łucję, Maksymiliana Gawlik, Jana, Pawła, Helenę, Henryka Malik, Ignacego Bartoszek, Karola, Hildegardę Golasik i ++ z pokrewieństwa.

16.30 Za ++ rodziców Łucję i Dominika Spadek w rocznicę śmierci, męża Aleksandra Marzec, ++ dziadków Spadek, Mazurek, Marzec, Nocoń, ++ chrzestnych, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.