PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 9 – 16 luty 2020

NIEDZIELA – 9.02.2020 – V Niedziela Zwykła

8.00 Za Zofię Szołtysek w 30. dzień po śmierci.

10.30 Za ++ Henryka Gemander w rocznicę śmierci, Łucję, Benedykta Szołtysek, Gertrudę, Szczepana Gemander, Annę Władarz, Marię Szołtysek, Joannę Nocoń, ++ z rodzin Szołtysek, Władarz Gemander, Rusin oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

12.00 Za + Amandę Kleszyk od koleżanek i kolegów z Wydziału Podatków i Opłat Lokalnych w Zabrzu.

16.30 O Boże Błogosławieństwo i opiekę Anioła Stróża w intencji rocznego dziecka Jakuba Szołtysek, brata, rodziców i chrzestnych.

PONIEDZIAŁEK – 10.02.2020 – Wsp. św. Scholastyki

6.30 Za ++ Emilię, Tomasza, Anielę Kowol, Annę, Andrzeja, Eugeniusza Kosiński, Łucję Szołtysek, Benedykta Swoboda, Pawła Bartoszek, Mariana Świerkot, ++ dziadków, ++ z pokrewieństwa Szołtysek i Kowol.

18.00
1. Za ++ Marię, Szczepana, Romana, Edmunda, Helenę Szukała, Sylwestra, Gertrudę, Julię, Genowefę, Romana, Alfonsa, Agnieszkę Mijacz, Teresę, Ewalda Hynisz, Eryka Szołtysek, ++ z rodzin Pyka, Mika, Musioł i Keler.
2. Za ++ Różę Kot w rocznicę śmierci, Alojzego, Józefa, Gertrudę, Norberta Kot, Wilhelma, Gertrudę, Rudolfa, Edwarda, Leona, Anielę Swoboda, Mariannę, Czesława Garus i ++ z pokrewieństwa.

WTOREK – 11.02.2020 – Wsp. NMP z Lourdes

9.00 W intencji wszystkich chorych naszej parafii.

18.00 Za ++ Ludwika, Leona, Marię, Franciszka, Józefa Pilny, Martę, Wincentego Chwiołka, Krystynę, Ewalda Kaczmarczyk, Tomasza Mryka, Adelajdę, Józefa Paszek, Helenę, Zygfryda Musioł, ++ z pokrewieństwa Jachnik i Bujara.

ŚRODA – 12.02.2020 – 

6.30

17.00
1. Za ++ rodziców Konrada, Łucję Szołtysek, Jerzego, Ernestynę Szczyrba, Jana Żymełka, ++ dziadków z obu stron, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za ++ Wilhelma, Marię, Ignacego Bartoszek, Jana, Andrzeja, Teodora, Paulinę, Hildegardę, Waltera Muszalik, Konrada, Łucję Szołtysek, Wiktora Mazurek, Dariusza, Władysława Sarkowicz, Ulryka Galański, Eugeniusza Niedobecki, Dorotę, Stefana Piesiur, Maksymiliana Korkus i ++ dziadków.

CZWARTEK – 13.02.2020 – 

6.30 Za ++ Henryka Szołtysek w rocznicę śmierci, żonę Gertrudę, syna Stefana, ++ dziadków, Czesława Tybor, Gerarda Przybycin, Teodora, Zofię, Jana, Martę Szołtysek, Franciszka Rybka, Romana, Anielę Fajkis, Jana, Agnieszkę Morawiec, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00
1. O Boże błogosławieństwo w intencji czcicieli MB Fatimskiej.
2. Za ++ Benedykta Swoboda w rocznicę śmierci i na pamiątkę 90. urodzin, Antoniego, Gertrudę Swoboda, Pawła, Klarę Lipa, Witolda, Beatę Lipa, Władysława, Ewę, Agnieszkę Tabath, Gerarda Rzepka, Konrada Nocoń, Alfreda Teichgraber, ++ z rodziny Pakura, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

PIĄTEK – 14.02.2020 – Święto śś. Cyryla i Metodego

6.30 Za ++ Konrada Długaj na pamiątkę urodzin, rodziców Tomasza, Rozalię Pyka, Konstantego, Zofię Długaj i ++ z pokrewieństwa.

18.00
1. Za + Szymona Gawlik w rocznicę śmierci.
2. Za ++ Walentego, Marię Musioł, Szymona Gawlik, Jana, Pawła, Henryka Malik, Matyldę, Pawła Kot, syna Pawła, Ignacego Bartoszek, Karola, Hildegardę Golasik, Stefana Musioł, ++ dziadków, kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

SOBOTA – 15.02.2020 – 

6.30 Za + Leona Skiba na pamiątkę urodzin oraz ++ szwagrów Romana Nocoń i Mariana Gonsior.

18.00
1. O wieczną radość dla + Ernesta Promny w 5. rocznicę śmierci, ++ rodziców, teściów i ++ z pokrewieństwa.
2. Za ++ Teresę, Jana, Ernesta, Lidię Promny, Elżbietę, Józefa, Rajmunda Pindur, Gertrudę, Tadeusza Kaczmarski, Franciszka Mijacz, Alojzego, Grzegorza, Tadeusza Olszynka, Elfrydę Kasperczyk.

NIEDZIELA – 16.02.2020 – VI Niedziela Zwykła

8.00 Za + Alojzego Mijacz w 2. rocznicę śmierci oraz ++ z pokrewieństwa.

10.30 Za ++ Helenę Biela w 1. rocznicę śmierci, rodziców i teściów, Antoniego Kasprowski, Franciszka Botor, Andrzeja Nowak, Lidię Lauterbach oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

12.00
1. O Boże błogosławieństwo i opiekę Aniołów Stróżów w intencji rocznych dzieci: Mikołaja Mryka i Oliwii Pyka, ich rodziców i chrzestnych.
2. O Boże błogosławieństwo w intencji dziecka do Chrztu Świętego Ignacego Fick, jego rodziców i chrzestnych.

16.30 Z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz o błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej z okazji 18. urodzin Wiktorii Cieszewskiej oraz 40. urodzin mamy Beaty.