OGŁOSZENIA PARAFIALNE XVII Niedziela Zwykła – 28.07.2019

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby parafii.
Na 16.00 zapraszamy dziś na niedzielne nieszpory.

W czwartek rozpoczyna się miesiąc trzeźwości. Zachęcamy do podjęcia wstrzemięźliwości od napojów alkoholowych w intencji zniewolonych nałogami i za rodziny dotknięte nieszczęściem alkoholizmu. Swoje zobowiązania można wpisać w Księdze Trzeźwości wyłożonej ma stoliku.

W poniedziałek o 18.00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji Koła Gospodyń Wiejskich z Paniówek.
Okazja do spowiedzi dla dzieci w środę od 16.00.
W piątek przypada odpust Porcjunkuli.

W tym tygodniu przypadają też I czwartek, I piątek i I sobota nowego miesiąca.
W piątek o 6.30 Msza św. w intencji czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa. Od godz. 8.00 odwiedziny chorych, prosimy ich zgłaszać w zakrystii i w kancelarii parafialnej.
W piątek spowiedź od godz. 17.00.
W sobotę o 6.30 Msza św. w intencji Członków Żywego Różańca.

Obchody liturgiczne tygodnia:
– poniedziałek – wspomnienie św. Marty.
– środa – wspomnienie św. Ignacego z Loyoli
– czwartek – wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego.

Dziś po każdej Mszy św. nastąpi błogosławieństwo kierowców i pojazdów. Złożone ofiary będą przeznaczone na transportowe potrzeby naszego misjonarza w Zambii. Poświęcony brelok przeznaczony jest dla kierowców błogosławionych pojazdów.

Prosimy o dostarczenie do czwartku intencji Mszy świętych zamówionych do 25 sierpnia.

Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone dziś na potrzeby parafii.
Za tydzień kolekta na Wydział Teologiczny UŚ.

Wszystkim życzymy, spokojnej i świętej niedzieli i wszelkiej pomyślności w nowym tygodniu.