Daily Archives: 11 grudnia 2021

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 12 – 19 grudzień 2021

NIEDZIELA – 12.12.2021 – III Niedziela Adwentu

8.00 Za ++ Zofię, Wincentego Nocoń, ++ dziadków, Martę, Emanuela Macha, Alojzego, Annę Kula, Genowefę, Romana Nocoń, Agnieszkę, Franciszka Mijacz, Reginę Faber, Różę, Franciszka Tłuczykąt, ++ z pokrewieństwa Nocoń i Krzysteczko.… Więcej →

OGŁOSZENIA PARAFIALNE III Niedziela Adwentu 12.12.2021

Dziś III Niedziela Adwentu zwana Gaudete – Niedzielą radości.

Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii, ze szczególnym przeznaczeniem na pokrycie kosztów ogrzewania i zakładanej instalacji gazowej.

Zapraszamy dziś na nabożeństwo adwentowe już o godz.Więcej →

Od 15 grudnia ograniczenia w kościele.

Zarządzeniem władz państwowych od 15 grudnia, czyli od najbliższej środy obowiązuje nas limit osób obecnych w kościele. Tym razem ma to być 30% , jak to określono, „obłożenia”. Nie wliczają się w to osoby zaszczepione.

W kościele mamy 400 miejsc siedzących, nie licząc salki i bocznych ławek.… Więcej →