Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na Wydział Teologiczny Uniwersytetu Śląskiego.
Na 16.00 zapraszamy na Niedzielne Nieszpory.
W środę o 17.00 Msza św. szkolna.
W środę przypada też Dzień Fatimski dlatego po Mszy św. zapraszamy na Różaniec Fatimski i procesję.
W piątek o 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i Koronka do Miłosierdzia Bożego. Na Mszę św. o 18.00 zapraszamy młodzież naszej parafii. O 19.00 Godzina Modlitewna ze Wspólnotą Dorosłych, a po niej Wspólnota zaprasza na spotkanie w salkach.

– poniedziałek – wspomnienie św. Barnaby, Apostola
– wtorek – wspomnienie bł. Józefa Czempiela i Emila Szramka
– środa – wspomnienie św. Antoniego z Padwy.
– czwartek – wspomnienie bł. Michała Kozala

Oaza Młodzieżowa rozpoczyna swoje spotkanie formacyjne na Mszy św. wieczornej w piątek.
Zbiórka ministrantów w sobotę o 9.00.

Bóg zapłać za ofiary złożone dziś na Wydział Teologiczny. Za tydzień kolekta na potrzeby naszej parafii.
W tym tygodniu mamy aż pięć wolnych intencji na Mszach św. porannych. Odprawiamy je za dusze w czyśćcu, dlatego polecamy skarbonkę przy bocznym ołtarzu, skąd ofiary przeznaczane są na te właśnie intencje.
Można też zamawiać intencje tzw. wakacyjne. Księża sprawujący Msze św. na urlopach będą je odprawiali w różnych miejscach poza parafią. Mogą to być intencje zamówione na konkretny dzień.
Wyjazd na nocne czuwanie do Łagiewnik w sobotę o godz. 18.00.

Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli, a potem udanego tygodnia.

III Archidiecezjalna Pielgrzymka do Lourdes odbędzie się w dn. 5–13 maja 2019 r. Przejazd do Światowego Sanktuarium Chorych specjalnym pociągiem z Katowic. Zapisy od września br.