Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii.

Zapraszamy dziś na Nabożeństwo Różańcowe na godz. 16.00.

W tygodniu zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe o godz. 17.30.

W poniedziałek po Mszy wieczornej w kościele, spotkanie kandydatów do bierzmowania i ich rodziców. Spotkanie jest obowiązkowe. Zapraszamy ich także na Różaniec i Mszę św.

W środę o 17.00 Msza św. w intencjach Grupy Modlitewnej św. o. Pio, a po Mszy św. i Różańcu spotkanie Grupy w salkach.

Także w środę, po Mszy św. i Różańcu, spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej (w kościele).

W piątek zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.

Informacja dla wszystkich, którzy chcą pogłębić swoją znajomość teologii, poznać dokładniej Kościół, zapytać o coś, co jest dla nich ważne:

Organizujemy wykłady i spotkania w ramach Katechezy Dorosłych. Poruszane są ciekawe, aktualne tematy, jak i omawiane są najważniejsze dokumenty Kościoła. Zapraszamy każdego, kto chce wiedzieć więcej. Pierwsze spotkanie: Teologia Tolkiena, czyli: czy jest sens szukania Boga w Śródziemiu? we wtorek 18 października o 18:50 w Domu Parafialnym. Tematy późniejszych wykładów znajdują się na plakacie, jak i na stronie internetowej parafii. Zapraszamy serdecznie.

• poniedziałek – wspomnienie św. Ignacego z Antiochii

• wtorek – święto św. Łukasza Ewangelisty, patrona pracowników służby zdrowia

• czwartek – wspomnienie św. Jana Kantego

• sobota – wspomnienie św. Jana Pawła II

W sobotę wyjątkowo nie będzie zbiórki ministrantów.

Dzieci Maryi zapraszają w sobotę na 9.30

Jak co roku, Stowarzyszenie Pro missio, organizuje zbiórkę zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, tzw. elektro-śmieci, z przeznaczeniem na wsparcie kościołów na Wschodzie. Na ulotkach z tyłu kościoła wyszczególnione są sprzęty, które można składać na placu za salkami, do soboty 22 października, do godz. 10.00.

Bóg zapłać wszystkim za modlitwę, każde wsparcie i dzisiejszą ofiarę na potrzeby naszej parafii. W przyszłą niedzielę kolekta przeznaczona będzie na misje.

A dziś jeszcze przed kościołem zapowiedziana zbiórka na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.

Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i pomyślnego tygodnia.