Kochani,

upłynął już rok od czasu kiedy zakończyliśmy Misję Świętą w Waszej Parafii. Pragnęliśmy się wtedy wsłuchiwać w Słowo Boże i podejmować trud nawrócenia. Jednak nawrócenie nie jest jednorazowym wydarzeniem, ale procesem, który trwa przez całe życie. Bóg jeszcze raz daje nam w tych dniach szansę pojednania i odnowy. Przyjmijcie to zaproszenie. Niech te najbliższe dni będą czasem spotkania z Żywym Bogiem przychodzącym do nas w swoim słowie i sakramentach.

Do zobaczenia     Robert Grabka OMI

Zapraszamy od 4 do 8 maja 2024r.

17.30 – Sakrament Pokuty i Pojednania

18.00 – Eucharystia na rozpoczęcie Odnowienia Misji

Niedziela,

Msze Święte: 8.00, 10.30, 12.00, 16.30

Nabożeństwo majowe: 16.00

Poniedziałek „Odrodzeni przez Chrzest Święty”

7.30 – Sakrament Pokuty i Pojednania, wystawienie Najświętszego Sakramentu, modlitwa różańcowa w intencji parafii prowadzona przez Róże Różańcowe

18.00 – Msza święta z nauką,

19.00Nabożeństwo odnowienia przyrzeczeń chrzcielnych (przynosimy świece z okapnikami),

Wtorek „Umocnieni przez Ducha Świętego”

18.00 – Msza święta z nauką,

19.00Nabożeństwo do Ducha Świętego, namaszczenie wonnym olejkiem

Środa,  „Posłani do Domowego Kościoła”

18.00 – Eucharystia z odnowieniem przyrzeczeń małżeńskich

Jako pamiątkę odnowienia Misji, przygotowaliśmy dla Was tabliczki
z błogosławieństwem domu. Tabliczki będzie można nabywać u misjonarzy poniedziałek i wtorek po porannej Eucharystii i wieczornych nabożeństwach . Poświęcenia tabliczek z błogosławieństwem w środę na Mszach Świętych.

Na każdej mszy w środę kolekta na potrzeby Zgromadzenia Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej.